Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsoda Lázár János?

Kicsoda Lázár János?

Figyelt kérdés

Csak 2000 után lépett be a Fideszbe, alig hallottunk róla valamit, de az utóbbi időben szinte a semmiből az élre tört, frakcióvezető majd államtitkár, aztán Fidesz alelnök, most meg miniszterféle lesz. És arról is beszélnek, hogy ő lesz majd a Miniszterelnök.

Miért pont ő? Ki ez az ember, hogy így a semmiből az élre tudott törni? Hogy csinálja?


2014. jún. 10. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom kik a szülei, nyilván nem munkás családból származik, ha ennyi pénze volt már 2000-ben, de szerintem a Fidesz olyan embereket keres, akik stílusban, viselkedésben jól tudják utánozni Orbánt (minden pénzes párt ezt teszi, szánalmas sztem), de valahogy Lázár még kinézetre is teljesen Orbán copy, én arra tippeltem anno, hogy ezért emelték őt ki. Orbán Viktor szelleme örökké fog élni stb.
2014. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dick Esmen ***** válasza:
Orbán utódja(?). Csak ez számít.
2014. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy veszélyes fickó!

Ha még nagyobb hatalmat kapna, ki tudja mi lesz...!

2014. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maximum te hallottál csak alig róla valamit, az elmúlt tizenvalahány évet végig a Fidesz másod- vagy első vonalában töltötte.
2014. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyet írni, hogy kinézetre Orbán "copy"?


Minden fehér ember egyforma alapon?

Nem igaz,hogy miféle teljesen megalapozatlan dolgokat tudnak egyesek írni.

Hogy honnan "copy"-zhatják..?

2015. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ezek cigányok.
2015. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"És arról is beszélnek, hogy ő lesz majd a Miniszterelnök."


Ez alapján a második legveszélyesebb ember az országban jelen pillanatban. Sajnos van még egypár.

2015. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy cigányok, azt honnan lehet tudni?


De nekem szimpatikus, ahogy a kérdésekre válaszol. Értelmes embernek tűnik, még humora is van.

2015. dec. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért tűnik számodra értelmes, jó embernek mert jól tudja eladni magát és könnyen tudja a naív embereket manipulálni. Jó, nem biztos (szinte biztos, hogy nem) cigány 100%-ékig, ez amúgy is kb. mindenki esetébe így van annyit keverednek a népek, de ha ránézel látod, hogy valami cigányféleség mind2, nem magyar.
2015. dec. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3.42.


A ránézetre az OV -on én pont hogy alpesit látok, a Lázáron esetleg dinárit. Egyik sem cigányforma; tévedés annak látni.

Szerintem a cigányok is halálra sértődnek,ha ilyet hallanak.

2015. dec. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!