Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a 3...

Mit szóltok ahhoz, hogy a 3 Orbán kormányban, kormányalakításkor összesen csak 1 női miniszter volt? És ő is csak azért mert kellet és ha akarták volna akkor se hagyhatták volna ki.

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 8. 19:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

:D

Eddig 3 női főnököm volt, mindegyiktől megkérdeztük, h lenne egy nőismerős, felvenné e dolgozni?

Válasz:

-Hülyék vagytok????!!!

:D

Arról meg ne is beszéljünk, h a szabadságot mindig akkor kértük mikor piros napok voltak, nem bírtál vele:D

2014. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es, Én 21 éves vagyok és a Semmelweisre járok, éés-kapaszkodj meg!-nő vagyok! Orvostanhallgatóként tehát azt tudom mondani arra az igencsak cizellált és intelligenciától jobban sugárzó mondatra, mint egy izotóp, miszerint a nők taníttatására költeni az ablakon kidobott pénz, hogy remélem majd akkor is ezt mondod, ha netán 20 év múlva a műtőasztalon fekszel majd a szikém alatt!


Egyébként szerintem mindkét mennénk vannak egyformán hülyék és semmirekellő népművészeti agyagedények is, szép szóval fogalmazva... Láttam én már nőt is az utcán leköpni egy boltot, ugyanúgy pasiból is sok bunkót látok...Ennyi!

2014. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*mindkét nemben
2014. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Eddignis tudtam hogy 444 ez vacak oldal de ez röhejes..:D


De figyeljetek jobbat mondok hisz se néger,se roma,se kínai nincs a partban.

A mocsok rasszista.

2014. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"hogy remélem majd akkor is ezt mondod, ha netán 20 év múlva a műtőasztalon fekszel majd a szikém alatt"


:D Ez jó volt. Ugyan pszichopata vagy, aki a betegeit akarja megölni, de nagyon megéri képezni téged. XD

Erről beszélek, ha nők irányítanák a világot, tízszer annyi hullát termelnének. A nők kicsinyesek és bosszúállók. Egy pikírt megjegyzésem miatt már ki akarsz nyírni. :D Ha orvosként így visszaélnél a hatalmaddal, mi lenne, ha politikus lennél.

2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10x annyi hulla? Nyugi, neked is mindjárt sikerül egyet, mert én mindjárt kidőlök a dumáidtól! Ugye azért nőd az van?
2014. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Vadkan01 ***** válasza:
Jaj nem mindegy, hogy hány nő van miniszteri székben?
2014. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ne félj, majd egyszer még kitalálják nálunk is a női kvótát. Jó nagy marhaság, de ha nyugaton is van - már ahol - akkor csakis jó lehet.


De a kérdéshez: tökmindegy hány nő van a parlamentben, kotmányban. Kerüljön az oda, aki arra alkalmas, mit számít a neme? Máskor nem szabad megkülönböztetni őket, most lehet? Pl. Svédországban már nem illik a nőt előreengedni az ajtóban, de női kvótát felállítani pl. Norvégiában, az rendben van?


Ne legyen igazam, de ha ez a kvótázás beindul, fogunk még csoda dolgokat látni, lesz itt még meleg - kvóta is.


Jómagam házas vagyok és van egy féléves kislányom, több női főnököm is volt és kedveltem őket, jó volt együtt dolgozni velük.

Na de ha egy nő haragszik meg valamiért, vagy irigy valamire...A férfiak sehol nincsenek agresszivitásban hozzájuk képest.

2014. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Engem speciel jobban zavart mindig az, hogy a magyar értelmiséget nem hűen tükrözi vissza a parlament.

Az hinné az ember az elmúlt negyedévszázad alapján, hogy a magyar értelmiség csak megbukott bölcsészekből, jogtipró jogászokból és diszkalkuláns közgazdászokból áll, meg a Kókából.

Még a Zagyva féle közveszélyes idióták is felülprezentáltabbak voltak mint a mutatóban létező orvosok, (atom)fizikusok (legalább egy miniszter hacsak egy is volt bent), informatikusok, vegyészek, gyógyszerészek, meteorológusok, csillagászok, balneológusok, bármiféle mérnökök, vagy akik a közgázon nem a marketing/nemzetközi kapcsolatokon végeztek.


A magyar értelmiség legalább felének az elenyésző arányú képviselete, a lehető legnagyobb diszharmóniát teremtette az országban, aminek most is isszuk a levét.

De a világ fejlettebb részein is a nőkvótával szarakodnak, amikor nemfüggetlenül az értelmiség képviseletének és egységének égetőbb kérdése a nyakunkba liheg.

Arról nem is beszélve hogy az értelmiség ezen része termeli jelentős részben az újra elosztandó lét, átlagos intelligenciahányadosuk és péniszméretük is vagy egy ötössel több mint a humán tagozaté.

Nemzetközi tanulmányok bizonyították, hogy ahol a reálértelmiség is beleszólást kap a vállalat életének alakításába, 50%-al nagyobb a jólét, 10%-al nagyobb a profitráta fluktuálása, több a fizetett szabadság és a nők is egy kosárral nagyobb melltartót hordanak.

2014. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát kedves barátom, betömöm a szádat, leragasztom, és egy hét múlva fel leszek háborodva, hogy nem szólalsz meg. Sőt, annyira ostoba vagy, hogy még kaját se kértél, italt se kértél, és most itt fekszel holtan. Hát így megy ez.


Amúgy teljesen értelmetlen azt felvetni, ki okosabb, a férfi, vagy a nő. Egyik se okosabb, mások. Még szerencsére. Mondjuk Marie Sklodowska elég okos volt és érvényesülhetett is, mert a férje történetesen nem volt stupid. Lehetne más példákat is mondani, de minek, nem bizonyítanak semmit, csak azt, minden a körülményektől függ. Ezt meg eddig is tudtuk.


Orbán sleppjében pedig, hogy miért nincs női miniszter? Azt nem mondanám, hogy ne lenne jelentkező. De aki ismeri Orbán hangosan kimondott véleményét a saját lányáról, meg hogy hová való, az nem kérdez ilyent. Ennyit Orbánról, minden további szó fölöslegesen elvesztegetett időtöltés.

2014. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!