Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagycsaládosok miért játszák...

A nagycsaládosok miért játszák el a mártírt?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy maguk akartak nagycsaládot, senki nem kényszerítette öket. A legtöbbjük (tisztelet a kivételnek) sajnáltatja magát hogy milyen nehéz ennyi gyereket nevelni x összegböl, és mártírkodnak. Holott ha jól tudom, kapnak pár kedvezményt is a gyerekek után Miért mártírkodnak? (hangsúlyozom tisztelet a kivételnek) Mit akarnak még? Az állam így is oda rakja a fejük fölé a glóriát, (pl hogy értéket teremtenek stb) szóval miért játszák a mártírt de közben panaszkodnak (meg dicsöítik önmagukat) holott a nagycsalád a saját választásuk volt.
2014. jún. 7. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát elég gusztustalan kérdés. Én nem hallottam még nagycsaládost aki annyira panaszkodott volna hogy engem zavarjon. Ha anyagiakról van szó nem sok ember van aki nem panaszkodik. Van nagy családos rokonom 4 saját gyerek plusz kettő örökbefogadott (testvértől). 6 gyereket neveltek egyik hitelből a másikba mentek de nem panaszkodtak annyit mint az ember gondolná. És mellékesen mind ki taníttatták dolgoznak már felnőttek.
2014. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egyik hitelböl a másikba ennyi gyerekkel. Most mit mondjak? ...
2014. jún. 7. 22:01
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát próbálj valami értelmeset azt ajánlanám.
2014. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nézd ha számodra normális az hogy valaki ennyi gyereket bevállal, és mellette hitelt vesz fel hitel hátán, akkor arra mit mondjak ha szerinted ez teljesen helyénvaló?
2014. jún. 7. 22:24
 15/21 A kérdező kommentje:

Talán ezért nem panaszkodtak?:

[link]

2014. jún. 7. 22:32
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
Két gyereket megmentettek attól hogy intézetben nőljenek fel. Nem kell mindíg mindent anyagi oldalról nézni. Gondolom úgy voltak vele ha bele gebednek is fel nevelik őket mint hogy intézetben kössenek ki.
2014. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Leg kisebb gyerekük is 28 éves úgy hogy jobb ha el húzol a linkjeiddel innen. Részemről be fejeztem ,szánalmas vagy.
2014. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Inkább te vagy szánalmas ahogy homokba rakod a fejed.
2014. jún. 7. 22:51
 19/21 anonim ***** válasza:
30%
Ideges vagy?
2014. jún. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ideges? Nem. Inkább kiábrándult a társadalomból. Egy kérdèsre sem tudnak az emberek válaszolni, hogy mi ez a kettõsség a nagycsaládosokban? Ennyire tellik agyilag. Egy kérdésre sem tudnak konkrét választ adni.
2014. jún. 8. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!