Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan, aki nem megy...

Van még olyan, aki nem megy szavazni 2010-ben, mert a pártok ígérgetési nem más, mint lárifári?

Figyelt kérdés

Mindegyiké kivétel nélkül.

A hétköznapokban pedig mi változna? Semmi


2010. jan. 1. 19:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%
Én 100% hogy megyek. Nem fog megakadályozni semmi és senki. Én úgy vagyok vele hogy a 2 sz@r közül a kevésbé büdöset kell választani ha már így állunk hozzá.
2010. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ennyire midnegy, kire szavazunk, akkro már csak a poén kedvéért elmegyek. Ha másért nem, akkor legalább egy p*csöt rajzol a szavazólapra. [link]
2010. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Én elmegyek,de semmit nem hiszek el amit a kampányban hallok,az igazság úgyis csak a választások után derül majd ki.Azt meg hogy kire szavazok sorsolással fogom eldönteni,mert teljesen lényegtelen hogy ki kerül kormányra.
2010. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Én az ilyen embereket akik p*csöt meg egyéb cifraságokat rajzolnak a szavazólapra a belüknél fogva akasztanám fel!A kérdezőnek:

Ha nem tudsz dönteni nézd meg hogy az adott párt mennyire támogatná azt a területet ahol te dolgozol.

Vagy ha így sem megy dobj fel egy pénzérmét és bízz benne hogy jól döntessz :)

2010. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

...vagy szavazz a Jobbikra!


(csak vicc volt, úgyis annyi itt a Jobbikos, előbb-utóbb biztos elhangzott volna valaki "szájából")

2010. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Eddigi életem során még nem szavaztam, ezután sem fogok ezen változtatni.
2010. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

A Jobbik még nem hazudott, a többi párt bizonyítottan igen:) Több igazságot mondott ki 1 év alatt, mint a többi párt összesen 10 év alatt.

A szabadságharcosaink egyébként ezért adták életüket, hogy ma szavazhassatok, és ne vigyék el azt, aki nem az épp aktuális PÁRTra szavaz.

2010. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
Hát jól kikaptunk, de én sem szavazok!
2010. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem régebben azt mondták,hogyha nem szavazok vagyis nem döntök a további sorsomról akkor később ne is panaszkodjak hisz nem tettem érte semmit.4 éve elmentem,és jogosan háborogtam,hogy elkúrták az országot.Most nem megyek (nem leszek Magyarországon amikor szavazás lesz),de nem is fogok később panaszkodni...
2010. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
63%

El fogok menni,bár minden párt és politikus csak a saját zsebére játszik.:)

Ha belegondolunk nem is volt rossz a kommunizmus.

2010. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!