Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fodor ismételten bebizonyitott...

Fodor ismételten bebizonyitotta mekkora hazaáruló, köpönyegforgató, megélhetési politikus?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha így teszed fel a kérdést gondolom igen, de mi történt?
2014. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert most mégis mit tett?
2014. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Elmulasztottad utánairni, hogy ÉLJENVIKTOR!!!!!ÉLJENVONA!!!! FUJJJLIBSIK!!!!!
2014. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Csak nem beszólt megint, a balliberális démonlégióktól a kormányzatot védő civil összefogásnak? Vagy mi a Gabi napi bűne?
2014. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

"Elmulasztottad utánairni, hogy ÉLJENVIKTOR!!!!!ÉLJENVONA!!!! FUJJJLIBSIK!!!!!"


Egy valamire való "libsi" is okádik a róka képű Fodortól, akinek annyi érdeme van, hogy elsüllyedt az szdsz hajójával, majd kiúszott, eltűnt, aztán a nagyok hátán, minden értékelhető megmozdulás nélkül visszaszivárgott a parlamentbe és rohadt büszke magára és nagyon tudja a többiek mit rontottak el, igaz, ő még el se rontott semmit mert évek óta szart se csinál, csak várta, hogy valaki a hátán vigye már a kondér mellé megint.

2014. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy a kérdező mire gondolt, de azt hiszem, ebben SAJNOS igaza van.

Tett egy olyan előterjesztést, ami az önkormányzati választásnál is lehetővé tenné a kamupártok indulását, vagyis az állami támogatások felmarkolását. Ezzel óriási csalás lehetőségét teremtené meg, pl. a korábbi személyes adatok üzletelésének lehetőségét, ill. a régi adatbázisnak az újrahasznosítását.

Ezzel a becsületesebben működő kis pártok kerülnek versenyhátrányba, valamint a Fidesz számára azért előnyös, mert a rengeteg kamupárt megosztja az ellenzéki szavazatokat, és az egész ország megint narancsbirodalom lesz.

Olvastam az előterjesztés indoklását is, de elég gáz volt, a rizsázásnak annyi a lényege, hogy "csak".

2014. jún. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így van , aki lemaradt volna róla az utolsó válaszoló jól írja: [link]
2014. jún. 7. 12:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és az első pár hozzászólónak szeretném üzenni , hogy én Fodor Gábor egyik nagy híve voltam régen , most is részt vettem a választás előtti előadásán így különösen nagy csalódásként élem meg , hogy ÚJRA a Fidesz felé fordult.
2014. jún. 7. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem szép dolog amit tett, de amikor hazaárulózól tisztelt kérdező, ez olyan primitív jobber suttyó, hogy messziről látszik mekkora egy intoleráns szercsétlen fickó vagy.
2014. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6-os válaszoló vagyok. Bocs, a hazaáruló jelző felet átsiklottam, az valóban nem állja meg a helyét még ezzel az indokkal sem. Ez számomra is ellenszenves. Viszont a köpönyegforgató, megélhetési politikus talán stimmel.
2014. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!