Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti végig bírjátok hallgatni...

Ti végig bírjátok hallgatni ezt a "barackfa-dal"-t?

Figyelt kérdés

Én nem, a felénél kikapcsoltam.

Hogy lehet egy ilyen eseményről, napról vidáman énekelgetni?!


2014. jún. 4. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
charly,linket nem e akartál....
2014. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2014. jún. 4. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Alapból nem szeretem a magyar zenét (csak olyan zenét hallgatok aminek nem értem a szövegét, mert különben elkezd pörögni az agyam ahelyett, hogy élvezné).


Az eleje tetszett, boldogságot sugárzott, de lerombolta a gyerekek éneklése hangszer kíséret nélkül, majd újra felvitte a gyermekek éneklése hangszeres kísérettel. Ha kivágnák a gyerekeket egészen jó szám lehetne

2014. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké csak ezt nagyon nagyon nem ennek a napnak az alkalmából kellett volna készülnie :(

(Amúgy se tetszik, rocker vagyok)

2014. jún. 4. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtam, hogy ez a Trianonhoz kapcsolódik (nem írtad), ahhoz egyáltalán nem illik. Mintha temetése ezt játszanák: http://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A
2014. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb.
2014. jún. 4. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem Trianonról szól, csak hozzá kapcsolódik. A lényege az, hogy Trianon ellenére is összetartozunk hiába választanak el bennünket országhatárok, és ez pedig nem szomorú, tehát a dal se szomorú. Ez az összetartozás dala, és nem Trianon dala.
2014. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Aki a különböző kisebbségektől elvárna valami önerőt, hogy önmagukat emeljék ki a mélyből és közben lehetőleg ne romboljanak maguk körül és akkor talán lehet rajtuk kívülről is segíteni, annak szerintem érdemes támogatnia azt is, hogy ne búslakodva, soha meg nem oldva a gondokat, mindig csak a múlton sóhajtozva éljük az életünket, hanem mosolyogva összefogva, és csendesen, nyugodtan, egységbe tömörülve saját magunk oldjuk meg a gondjainkat, és akkor lehet rá számítani, hogy ez a fajta viselkedés külső támogatást is kapni fog.

2014. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mert egy gyökérség.

És most nem veszem figyelembe, hogy miről íródott és miről szól.


Körülbelül a vidám vasárnapban szoktak ilyeneket énekeltetni...

2014. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pörgősebb rész elég dallamos, de mind a szöveg, mind a kivitelezés szerintem alsórangú munka. Ennél szerintem egy alsós gyerek jobbat írna, baromság sajnis és értelmét sem látom...
2014. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!