Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokat hallottam az MSZP nagy...

Sokat hallottam az MSZP nagy gyűlésen a Sas kabaréról. Meg lehet valahol hallgatni, vagy nézni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csak az idődet pazarolnád vele
2010. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is megnézném. Állítólag olyan jól szerepelt, hogy az MSZP Mesterházy helyére akarja ültetni.
2010. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megnézném, mert kiváncsi vagyok, meddig sülyedhet az adócsaló. Állitólag mocskosul beszéltek a kormányról. A Verebes elhatárolódott a dologtól, ezt pont hallottam.
2010. dec. 1. 10:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha Verebes is elhetárolódik, az külön érdekes.
2010. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Majd a szilveszteri sas kabaréba ez lesz.
2010. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fönn van youtubon!!
2010. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnéztem. Nem sok van fenn, de a szinvonal már ennyiből is lejön. És a gyülést láttátok? Átlag életkor?
2010. dec. 1. 14:37
 8/17 jamesbond ***** válasza:
47%

Kérdező!

Mi bajod van az életkorral? Aki idősebb az szerinted csak hülye lehet? Anyukádékról, nagyszüleidről is ez a véleményed?

2010. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasok,de ez mit jelent számodra? Mondjuk nem vagyok se fideszes,se jobbikos,de tényleg agymosottnak tűntek,amikor a kesztyűről üvöltöztek meg ugye a sas józsef. De ez a nyugerezés se jön be nagyon,mindkét oldalnak megvannak az unatkozó rajongó idősei!:D
2010. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
11.41. TISZTELT Válaszoló! Sajnos az én Édesapám már 30 éve meghalt. Édesanyám még él, és világ életében felvilágosult, polgári gondolkozású , magas intelligenciájú úri asszony volt.Jelenleg is az, jobbra szavaz. Nem tudnám elképzelni egy ilyen nagy gyűlésen! Magamat sem. Kortól függetlenül csókolgatják Gyurcsány kezét. Hát ez azért jelent valamit, még ha nem is mind " hülye" , aki ott volt.
2010. dec. 2. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!