Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy Magyarországo...

Lehetséges, hogy Magyarországon előbb-utóbb egypártrendszer lesz?

Figyelt kérdés

A baloldal gyakorlatilag teljesen leamortizálta magát, az MSZP teljesen a padlón, a DK Gyurcsány neve miatt aligha fog tovább növekedni, az Együtt-PM sokak számára afféle SZDSZ-utód liberális, budapesti kispárt (az LMP szintúgy), a Jobbik pedig sokak számára túlságosa szélsőséges, valamint a Fidesz megkezdte ellene is a hadjáratot.


A Fidesz előbb utóbb mindenkit ki fog szorítani a parlamentből? Egyelőre úgy fest, hogy nagyon tudatosan építkeznek és nem hibáznak. (Mondom ezt baloldali érzelmű emberként.)


Ti mit gondoltok?


2014. máj. 28. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Le vagy maradva. Már 8 éve az van.
2014. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már most is az van. A többi párt csak a látszat kedvéért van a parlamentben. Semmibe nincs beleszólásuk.
2014. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A többpártrendszer látszata fennmarad. Ha nem így lenne, azonnal tüntetések kezdődnének.

Valójában a pártok között háttéralkuk vannak, mindegyiknek megvan a maga szerepe. Ez sokkal jobb nekik, mint egy egypártrendszer.

2014. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én ettől félek, hogy Orbánia lesz, Viktátor vezérrel... (jobboldali vagyok)Nagyon sok a birka, nem látják, hogy nem csinál semmit, csak jár a szája. Meg sok a politikából kiábrándult ember is, nagyon sok.
2014. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Akik irjak,h nincs nagyon beleszolasa a tobbi partnak: MI SZAVAZTUK EZT MEG!! Nem volt valasztasi csalas meg semmi. Mi magyar emberek szavaztuk ot meg. Az pedig,h az MSZP tonkte tette magat... hat igen eleg szerencsetlenek. A tobbi part most valoban nem tul nagy befolyasu de ha MI mashogy dontottunk mashogy lesz
2014. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag már az van. Minden napra jut egy-egy olyan intézkedés, amivel a Fidesz tovább betonozza a hatalmát, azon is csodálkozom, hogy idén egyáltalán volt parlamenti választás. Már négy éve is meg voltam győződve róla, hogy nem lesz, de 2018-ban szerintem már tényleg nem, ha ez így megy tovább. Ha hagyjuk.


ma 22:38

Csak a magad nevében beszélj, én például NEM ezt szavaztam meg, mégis sz*pnom kell nekem is...

2014. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!