Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megfordulhat az MSZP fejébe,...

Megfordulhat az MSZP fejébe, hogy Anettkát választ elnöknek?

Figyelt kérdés

Az MSZp nagy túlélő lásd rendszerváltás, mindíg alkalmazkodott a társadalom elvárásaihoz. Most azt látták, hogy Bp-en, ahol a legsikeresebben szerepeltek : több egyéni választókerületi győzelmük volt április 6-án, valójában Gyurcsánynak köszönhető akivel összefogtak, hiszen Bp-en másdik erő a DK. Lehet, hogy azt szűrik le tanúságnak, hogy egy mégnagyobb "BOHÓCOT" kell elnöknek megtenni ?


Anettka úgyis alapított egy pártot :Anettkapárt, aminek élén volt és a Bp TV-n meglalpozta ezen karrierjét, lehet hogy Anettkát behozzák az MSZP élére ? Te mit szolnál hozzá ? MSZP-sek, DK-sok szavaznátok erre a formációra ?


Elnök : Anettka. Alelnök : Mesterházi Helyettes : Szanyi


2014. máj. 26. 16:52
1 2
 11/13 MolotovPunk ***** válasza:
Nagyobb esély van rá,mint itt maradni. USA is röhög Orbánon meg egész Unió is. XD
2014. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Látom egybegyűlt a sok bohóc narancsos fideszes :D

Ti sem fogtok örökké kormányozni...

Ti itt maradtok az országban,majd tapsolhattok Viktornak.

A normálisabbak meg rövidesen tömegesen húznak majd ki külföldre."


Hát kedves molotov nekem k.rv. sok közöm lehet a narancsosokhoz, mivel egyszer sem szavaztam rájuk, de attól függetlenül a maszop és vadhajtásai egy leszerepelt banda, felesleges szépíteni! :)


És ha nem kerestek új pofákat addig nem valószínű, hogy választást nyertek a közeljövőben.

2014. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MolotovPunk ***** válasza:

Balos vagyok,de nem vagyok MSZP-s.

Mellesleg minden pártnak van legalább egyszer,vagy többször nehéz korszaka.Tény,hogy az MSZP most nagyon nehéz kritikus helyzetben van.

Emlékezzünk csak arra,hogy 2002ben és főleg 2006ban fidesz is mekkorát bukott.(Pedig azt hitték,ők kerülnek majd hatalomra.) Később fordulhat még a kocka.

2014. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!