Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan törvényt,...

Támogatnál egy olyan törvényt, hogy létminimum alatt élő környékek határain belül legális legyen kutyát vágni és kutyahússal kereskedni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 18:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Azért nem, mert nem csak aberrált az ötlet, hanem teljesen értelmetlen is. A tyúk hús, egészséges, ízletes, sokkal olcsóbb a tartása, mint egy kutyáé, és hamarabb lesz vágás érett. Ugyan kisebb, de viszonylag gyorsan szaporodik. A sok létminimum alatt élő, ugyanakkor arra se képes, hogy életben tartson egy ilyen viszonylag igénytelen haszon állatot, akkor mégis mi a francot akarnának, egy húsevőtől?

(nehéz feldolgoznom, hogy válaszoltam, egy ennyire beteg, értelmetlen kérdésre)

2014. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
inkább egymást ennék az emberek!
2014. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Nem. Azért nem, mert nem csak aberrált az ötlet, hanem teljesen értelmetlen is. A tyúk hús, egészséges, ízletes, sokkal olcsóbb a tartása, mint egy kutyáé, és hamarabb lesz vágás érett. Ugyan kisebb, de viszonylag gyorsan szaporodik. A sok létminimum alatt élő, ugyanakkor arra se képes, hogy életben tartson egy ilyen viszonylag igénytelen haszon állatot, akkor mégis mi a francot akarnának, egy húsevőtől?

(nehéz feldolgoznom, hogy válaszoltam, egy ennyire beteg, értelmetlen kérdésre)"


Ezt kb. én is le akartam írni, de a bekezdésben lévő mondatod nekem már azelőtt eszembe jutott, hogy belekezdtem volna az írásba, így inkább hagytam. :D

Ráadásul a tyúknál ott a tojás is, ami még hasznos nála, nem csak a húsa...

2014. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ilyen környékeken általában hemzsegnek a kóborkutyák, ha azokat megennék, akkor legalább eltűnnének és nem is vesznek kárba.
2014. máj. 24. 21:05
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

Az embernek, és a ragadozó állatoknak sem más ragadozó emlős a tápláléka, hanem növényevők, bogarak, madarak, halak.

A kutya pedig ragadozó állat.

2014. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem, ez egy elmebeteg ötlet!


Attól, hogy máshol esznek macskát, kutyát (fuj) még nekünk nem kellene minden agyament hülyeséget lekoppintani!

2014. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Arról nem beszélve, hogy míg máshol megeszik a tengerimalacot, a marhát mondjuk nem, mert ott az a szent állat. Itt meg ez a háziállat, s nem haszon állat. Ezzel a lendülettel összeszedhetnék a tücsköt, bogarat, mókust, rókát, galambot stb. is, aztán mindenkinek egészségére, végtére is, sokan ezeket is megeszik. (a híresen mindenevő kínaiak a realitás talaján maradva, nem az igényességükről, minőségükről híresek.)Lehet én vagyok finnyás, de nem ennék, és nem is adnék senkinek olyan húst, akit előtte Bodrinak hívtak.
2014. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

17:


Galambot szokás enni itthon is, rengeteg recept van: [link]


Hogy mi táplálék, mi nem, az kultúránként elég eltérő, és emiatt nem lehet elítélni senkit.


Kutyát viszont nem tudnék enni, csak végszükség esetén.

pl. Ilyen esetben: [link]

2014. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Ebből a valós történetből film: [link]


Könyv: [link]

2014. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Az utcai galambra gondoltam, a "kóbor állat" szinonimájaként. Köszönöm, tisztában vagyok azzal, hogy sokan esznek galambot, de azt nem a Blaha Lujzán lövik. :D
2014. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!