Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan törvényt,...

Támogatnál egy olyan törvényt, hogy létminimum alatt élő környékek határain belül legális legyen kutyát vágni és kutyahússal kereskedni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Ökör vagy.
2014. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ellopnák a normális emberek kutyáit a cigók
2014. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Következő lépés mi lesz? A szomszédok?
2014. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
De miért kellene ezt a létminimumon élőkre korlátozni? Egyes kultúrákban teljesen megszokott a kutya/macska/ló/stb. húsállatként való tartása, legfeljebb az európai vannak rajta fennakadva kicsit.
2014. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg ássák ki a temetőkben a hullákat és szopogassák le a csontokat, nem?


Látom, zárkózunk fel Nyugat-Európához...

2014. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

én is írtam már ki erről kérdést, de az állatok kategóriában, volt ám picsogás a sok állatvédőtől, majd a 10. volt aki belinkelt valami törvényt.

nos!

lehet hogy a kutya háziállat, de Magyarországon nincs külön kihangsúlyozva milyen állatot lehet ételként elfogyasztani!

lovat és szamarat sok helyen tartanak vágóállatként,és hentesnél is lehet kapni lóhúst, igaz, nem gyakori, és ne a tescoban keresd!

2014. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

"én is írtam már ki erről kérdést, de az állatok kategóriában, volt ám picsogás a sok állatvédőtől, majd a 10. volt aki belinkelt valami törvényt."


De mondd már meg, hogy mégis mi a ...-ért akartok annyira kutyát enni? Nem bírsz meglenni nélküle vagy mi bajod van?

2014. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 rémuralom ***** válasza:
46%
Ha egyszer van rá igény, miért ne? Ha meg nincs, akkor teljesen mindegy, hogy legális-e vagy sem, úgysem terjedne el.
2014. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te nagyon félreértelmeztél valamit!

nem én akarok ilyet csinálni, csak érdekelt a törvényi háttere.

és bizony, nincs külön kategorizálva, ezért esznek külföldön is ilyen állatokat.

pl a spanyolok és az olaszok esznek macskát, de a spanyol konyhában van kutyahús is.

abszurd de még a travel channel is bemutatta.

2014. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!