Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazzak, ha...

Melyik pártra szavazzak, ha az európai liberális pártcsaládot szeretném támogatni?

Figyelt kérdés
Nem verik nagy dobra egyes pártvezérek, hogy kikhez állnának be. Együtt, DK? Kire szavazzak ha ALDE "drukker" vagyok?

2014. máj. 22. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Egyikre se, mert ezek az szadesz martalékok csak szégyent hoznak mindenre, amit a liberalizmus valaha is képviselt.
2014. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Guy Verhofstadt az Európai liberálisok vezetője az Együtt-Pm-et támogatta tehát valszeg velük.
2014. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen Együtt-PM!
2014. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
A Jobbikra, ők gondoskodnának a liberálisokról.
2014. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor egyik magyarországi pártra se szavazz...

Ahhoz másik országban kellene szavaznod.

2014. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik a jobbik?
2014. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is az ALDE-t támogatom, és én a DK-ra szavaztam.

Mondjuk, így utólag, remélem segítettem.

2014. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ha liberálisokra szavazol azzal a nemzetállamok ellen szavazol! Ezzel röviden azt támogatod, hogy pl a magyar nép és vele a kultúra idővel a nyelv és minden ami a magyarsághoz tartozik az megszűnik!
2020. júl. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as ugye tudod h hülyeséget beszélsz? Egyrészt a liberalizmus nincs a nemzetállamok ellen vagy mellett hisz az ettől egy független ideológia, másfelől a nemzetállam megszűnése közel se vezet a magyar nép és a magyar kultúra, nyelv megszűnéséhez. Egy föderációban ugyan úgy lenne magyar nemzet, magyar kultúra és magyar nyelv.
2020. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!