Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért védi a Jobbik párt pár...

Miért védi a Jobbik párt pár tagja tűzzel vassal a "párt érdekeit"?

Figyelt kérdés

Szinte vérben forog a szemük, ha a pártról rosszat mondanak.

Több pártnál is megfigyeltem ezt, de csak a Jobbik, illetve talán még a DK pártok tagjainál ilyen vehemens. Miben másabbak ők, mi ennek az oka, miért van ez?



2014. máj. 20. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
mindegyik ilyen. ami nem védi a saját érdekeit, az halálva van ítélve.
2014. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mit védjenek, a zsidókat?
2014. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki magát védi nem az ellenséget ez szerintem elég egyértelmű.
2014. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Miben másabbak ők, mi ennek az oka, miért van ez?"


Ápr. 6-án nem győztek. Frusztráció, kielégületlenség, látják a vezíreiken, hogy azok nem tudták kellőképp körbeondózni a parlamentet az alakulóülésen, és ezt a mélyen gyökerező gyűlölködést most bizony szépen szertefröcskölik a többi -egyébként józan- polgártársaik irányába. Ennyit várhatsz a jobbiktól, és a hírhedt (trógermocsokkakihulligánlumpenaluliskolázott) támogatói körétől.


A DK merőben más, az a párt egy egészen apró politikai közeg jelenleg. Olyannyira, hogy jómagam még nem is találkoztam DK-támogatóval, csak a klasszikus MSZP-s összeborulásosdit játszó agyaspolgárokkal.

2014. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dick Esmen ***** válasza:
Biztos,hogy ez kérdés számodra?
2014. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Biztos,hogy ez kérdés számodra?"


Ezt hogy érted?

2014. máj. 20. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:

"Több pártnál is megfigyeltem ezt, de csak a Jobbik, illetve talán még a DK pártok tagjainál ilyen vehemens. Miben másabbak ők, mi ennek az oka, miért van ez?"


Nem értem mivel különbek a szoci, fidex-fanatikusok, kevésbé vehemensek?

2014. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert te engednéd hogy mikor nicns semmi bűnöd, nem tettél semmit rosszat, mindenfélével vádoljanak.

Hogy náci vagy, hogy fasiszta, hogy útálod a zsidókat kollektíven, a cigányokat főbelőnéd, és ezekhez hasonló.

Hogy Oroszországtól meg Irántól kapnak irányításokat, ilyeneket mondanak.

Ugyan, aki épeszű, nem hagyná szó nélkül !

Amúgy is, jól teszik. De nincs mitől félniük, ők semmit nem tettek a vádak közül, egyedül az a ,,bűnük", hogy élteznek.

Én inkább szerencsének mondanám, így lesz kire szavaznom.

2014. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 23:26


Van bőr a képeden, azt látom.

2014. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan védik magukat. Az összes közt a legjobb párt rendes érveket mondanak,kimondják a gondokat. Bár ez a párt az értelmes embereknek lenne jó. Hiába mondják ki hogy holnap megveszik a földedet a németek vagy más országbeliek úgyse érti meg a birka nép csak az a bizonyos %-a aki éppen megy kifele külföldre :S
2014. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!