Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vannak bizonyítékok a...

Ha vannak bizonyítékok a Kovács-üggyel kapcsolatban akkor miért hiszi sok mindenki, hogy csalnak a háttérben?

Figyelt kérdés
Olyan szánalmasak ezek az összeesküvés elméletek.Most érettségizek, régen még hittem a jobbiknak, de már régóta látom hogy valójában mik is.Nézegetem a hírportáljaikat és olyenket írnak, hogy a FIDESZ így csalt úgy csalt. 18/f

2014. máj. 19. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
A párthoz tartozás érzése, a szimpatizálás felülmúlja a józan ész érveit. Kb negyed ennyi gyanús dologra már simán ráfogják a Jobbikosok , hogy zsidólobbi meg nagyhatalmi érdek van mögötte (ami egyébként tényleg így van), de ugyanezt a saját pártjukkal szemben már nem csinálják.
2014. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Fel tudod mutatni a bizonyítékokat? Nem, mivel 30 évre titkosítottak mindent...

2. Egy kémet rajtaütés közben szoktak bilincsbeverni, nem a sajtó nyílvánossága előtt feljelentgetni egy választási kampány közepén. Gondolj bele: van ideje bizonyítékokat eltüntetni, és bármikor elmehet az EU-ból...


Szóval csak azt szeretném mondani, hogy lásd, hogy nagyon bűzlik valami az úgy körül...

2014. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert titkosították. Innentől kezdve pedig beindul az emberek fantáziája. Sajnos a rendszerváltás után minden izgalmasabb ügyet titkosítanak évtizedekre, és még azután is csak pereskedéssel lehet megszerezni az iratokat. Rohadjon meg az egész bagázs.


Egyébként ha tényleg bizonyított, akkor várom, hogy lecsukják.

2014. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És az, hogy a mindenkori kormánypárt (legyen vörös vagy narancs) csal, az nem újdonság...!
2014. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
De mik azok a bizonyítékok?
2014. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Mert ennyiből áll a politikai szótáruk. Még a szociknál is gyerekesebben és ostobábban reagálták le az őket ért esetleges vádakat, ez nagy szó...
2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy beszél itt mindenki, mintha mindenki tudná, mik, milyenek, és mennyire érvényesek ezek a bizonyítékok. Nem vitézkedni, hanem érvelni kéne.
2014. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmetlennek érzem a bizonyítás utáni igazságvágyat a kérdező részéről, mert mint köznép nem tudunk az ügyben igazságot tenni.

Épp mert nem kapunk bővebb infót.

Azért néhány dolog engedtessék meg megjegyzésként. Ez az ország eléggé zárt és sok (az elit részéről fölhalmozptt) szennyessel küszködik, amikre sosem kapunk őszinte választ. Elég csak Öszödre, a Matáv és Mol megvesztegetésekre, magyarán Hernádi és Szendrei mindenáron való állami védelmére gondolni, miközben köztörvényes bűnözők.

Ez rajtad is múlik, mint állampolgár, hogy akarjad a tisztességes válaszokat, és ezeket ki is kényszerítsd.

És ne úgy legyen, hogy hitetlenkedj, ha a neked kedves gazembert fogják perbe, és verd magad valamelyik hídon, ha a másik (épp ártatlan) ember mondott valamit.

2014. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az ártatlannak kell bizonyítania magáról hogy bűnös, hanem éppen fordítva. Ennyi erővel engem is bevihetnek és a ha nem bizonyítom hogy nem vagyok kém, akkor máris hazaáruló vagyok. Nevetséges.
2014. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs a modern kori történelemben még egy hasonlóan induló kém-ügy. Ahogy írták, az ilyenek mindig megfigyeléssel és rajtaütéssel kezdődnek...
2014. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!