Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diplomamentő csomag csak...

A diplomamentő csomag csak egy politikai fogás/átverés?

Figyelt kérdés

Nagyon be volt harangozva,de most síri csönd és hulla szag van.

Márciusban lehetett regisztrálni ahol arról informáltak,hogy április közepétől lehet képzésekre jelentkezni. Május közepe van és még mindig semmi.

Én azért többször rájuk írtam és mindig kb. 2 héttel későbbi indulást adtak meg.

Most pedig arra a kérdésemre adtak választ miszerint egyik volt osztálytársam a regisztrációt követően azonnal tudott választani a képzések közül,ezt a választ adták:


Tisztelt Jelentkező!


A programot bonyolító Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft. a Diplomamentő program keretein belül még NEM hirdetett támogatott képzést. Ezen információk tükrében valószínű, hogy ismerőse egy másik – akár önköltséges – képzésre jelentkezhetett.

Legutóbbi válaszuk, hogy a ez a közhasznú nonprofit kft még nem adott meg képzéseket.


Ugyan ott regisztrált ugyan olyan feltételekkel mint én csak más nyelvből. De a nyelv kérdése sose merült fel.


Lehet hogy az egész kamu? Csak politikai fogás,hogy milyen rendes OV. hogy segít a diplomásokon?

Mivel az oldalon nem tudnak a regisztráltak egymással eszmét cserélni,így képtelenség meggyőződni arról,hogy valós programról van szó, vagy átverés az egész.


2014. máj. 19. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti, hogy nem kamu, direkt nem csinálnának ilyet, mert rohadt rossz lenne a sajtója, inkább az a valószínű, hogy (szokás szerint) elqrták a megszervezését.

Néhány parlamentben ülő embernek nehéz azt felfogni, hogy attól, hogy hoznak valamire egy törvényt/rendeletet, az nem fog varázsütésre megvalósulni.


Mindenesetre szerintem írj valami olyan médiumnak, ami utána szokott járni az ilyen programoknak, pl index.hu -n szoktak ilyen cikkek lenni, vagy talán még a 444.hu is szóba jöhet, lehet, hogy őket érdekelné a dolog.

2014. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Elég ciki, hogy valaki egy egyetemet el tud végezni, de egy középfokú nyelvvizsgára képtelen.
2014. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 2/2 Időpont tegnap 19:06


Elég ciki,ha azt se tudod, hogy Főiskolai végzettséghez is szükséges a középfokú nyelvvizsga. Tudod nem mindenkinek olyan jó a nyelv készsége,hogy bevág hat nyelvet. Honnan is tudhatnád, hisz Te egy király császár vagy minden bizonyára,aki hasznos válaszokat tud adni a kérdésekre.


Kösz a semmit.



#1 Köszi, próbálom.

2014. máj. 20. 14:13
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Azt pedig még el is felejtettem,hogy az hagyján,ha valakinek nincs túl jó nyelvkészsége,de még soknak pénze sincs, hogy megfizesse az angol tanárt min. 1000Ft/óra díjon. A 77 ezres fizetésemből úgy gondolom nekem sem telne magán tanárra. Engem nem támogat anyuci,apuci, kerimami meg a díszes rokonság. Ahova jutottam azt magamtól kellett elérnem. Ami pedig a fősulin volt "angol óra" címszóval...hát apám,volt olyan évfolyamtársam,aki azt se tudta megmondani,hogy mondják angolul, hogy Szeretnék egy csésze kávét.
2014. máj. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!