Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek vagyunk EU tagok?

Minek vagyunk EU tagok?

Figyelt kérdés

Most komolyan minek vagyunk még EU tagok? Mi hasznunk van az egészből... mindenbe beleugatnak, most a pálinka és az akác van terítéken, a sok külföldi kézbe került földről nem beszélve...

Semmi jó nem származott még belőlük, mert nem vagyunk több mint egy kis báb a nyugati " EU-magnak ".

Mindenre jönnek, hogy jaj így EU támogatás, úgy EU támogatás, de mellé még azt is megszabják lassan egy nap hányszor lehet levegőt venni...

Sokkal jobb lenne EU nélkül, előtte is megéltek az emberek... Csak jött a sok ígérgetés, EU színvonal, EU-s egészségügy, EU-s bérezés... első kettő eddig nem sokat mutatott magából utóbbi meg majd talán 2050-re, ja addigra minden földet amit csak lehet eladnak külföldi kézbe és teljesen a nyakunkra nőnek nyugatról....



2014. máj. 10. 04:55
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Előző:


Kíni cucca? Az ilyen mentalitásúak leginkább egy eldugott faluban élnek, valahol messze, az ország végén, és csak szűrt információt akarnak feldolgozni a kis agyukkal.

2014. máj. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
53%

"Majdnem ezer évig minden szép volt, ami az utóbbi 100 évben történt az pedig katasztrófa"


Na persze!!!


Ébredj fel királylány vagy királyúr!!!!

2014. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Szép kapufa volt, BP-i vagyok és építész... kényelmesen meg tudok élni, pedig 92-ben diplomáztam, ami ugye 22 éve... nem futottam ki külföldre, pedig EU előtt is megtehettem volna és most is.

Bár lehet sok kommentelőnek az jelenti a sikert ha külföldön dolgozhat WC pucolóként 1000 euróért, és akkor ő a nagymenő, mert ez egyszerűbb volt, mint picit tanulni és olyan szakmában elhelyezkedni, ahol lehet keresni. Mert van bőven ilyen szakma csak nem kéne az érettségi vagy épp a szakmunkás után megállni aztán futás dolgozni, mert hát tanulni milyen unalmas dolog. Számomra jóleső érzés mikor elsétálok egy épület előtt amiben benn van a az én elképzelésem, munkám, tudom, hogy adtam vele valamit az országnak, a közösségnek. Nem mondom, hogy mindenki menjen diplomázni és hasonlók, de ha annyira fontos lenne számára találni itthon is olyan szakmákat amikkel jól kereshet és mellé tetszik is neki. Erre gondoltam amúgy kicsit fentebb, hogy majd akkor leszünk szép helyzetben mikor nem lesz egy fiatal ács vagy épp kőműves mert mind kinn dolgozik, érdekes mód, nem egy építkezést láttam a szakemberek 90%-a 35 év feletti emberke, vajon miért?

2014. máj. 12. 01:58
 44/51 anonim ***** válasza:

"Tessék megnézni a kis balt országokat! A Szovjetunió részei voltak, mára pedig simán lehagytak minket. Ügyesen és okosan ki tudják használni az EU adta lehetőségeket, szépen zárkóznak fel a szomszédos Skandinávia irányába. Mi meg megyünk lefelé vadkeletre.


A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.

# 28/43 Időpont tegnapelőtt 16:48"


Ezzel magyarán azt mondtad,hogy tagok vagyunk,de minek... Az hozzászólásod -be nem másolt részében- azt taglalod,hogy lesüllyedünk,ha nem vagyunk EU tagok, a második -bemásolt- részben pedig a már említett dolgot...akkor msot mi van ? :D

2014. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

"Ezzel magyarán azt mondtad,hogy tagok vagyunk,de minek... Az hozzászólásod -be nem másolt részében- azt taglalod,hogy lesüllyedünk,ha nem vagyunk EU tagok, a második -bemásolt- részben pedig a már említett dolgot...akkor msot mi van ? :D"


Lettország, Litvánia, és Észtországra gondolt. Ezek pedig eu-s országok.

2014. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Jah bocs félre értelmeztem a válaszodat.
2014. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Pedig érthetően írta le, jó mondjuk valóban van benne egy pici rész amit lehet több módon érteni. :)
2014. máj. 12. 17:57
 48/51 anonim ***** válasza:
Azért, hogy kifoszthassanak.
2014. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
53%

Eltekintek a tájékozatlanságodtól és butaságodtól.


Megérteném az EU ellenséget, ha Nagy-Britanniában lennénk.

Mert ők tényleg csak adnak az EU-ba és kevesebb pénzt kapnak vissza. Nekik nem éri meg és valószínűleg ki is fognak lépni.

De mi sokkal több pénzt kapunk. Szinte mindenhol látni táblákat, amire ráírják az EU-s támogatást, ami segítségével létrejöhetett az a park, iskola, klinika stb.


A föld adás-vétel pedig a szabad piacgazdaság miatt van és hülyeség azt gondolni, hogy csak zsidók meg nyugati gyarmatosítók vehetnek földeket. Egy magyar ugyanúgy vehet földet más országokban.


Az meg, hogy nem fejlődik Magyarország, az nem az EU miatt van, hanem a sok borzasztó vezetőnk miatt, akik képtelenek megállni a sikkasztást. Orbánnak is nagyon jól jön ez a "minden az EU hibája" dolog.


Azért vagyunk EU-tagok, hogy nem menjünk csődeb gazdaságilag és ne tűnjünk el a süllyesztőben. Ha független ország lennénk, akkor a vezetőink kifosztanának minket, ha meg Oroszországhoz tartoznánk akkor visszamennénk a nem is oly távoli múltba.

2014. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 50felett ***** válasza:
2014. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!