Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lehet Gyurcsány gyereké...

Milyen lehet Gyurcsány gyerekének lenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 05:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát pontosan nem tudom, de én nem lennék a helyükben.
2009. dec. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Amilyen Orbánénak,vagy a többi politikusénak.Vagy a milliomosok gyerekeinek.De Morvai gyerekei sem a küszöböt rágják éhségükben.
2009. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

juj, nem lennék a helyükben...mi szar lehet már a tudat, h apám baszta el az országot...


mellesleg kedves előzők...nem a pénzről szól, h jó e valaki gyerekének lenni vagy sem...az én szüleim nagyon szegények,de nem cserélnék senkivel, mert olyan szeretetet kapok tőlük, amiről sztem egy orbánnak vagy egy gyurcsánynak fogalma sincs

2009. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Biztos rossz lehet mert:

Ott nyaralok ahol akarok

Az iskolában mindig nekem van igazam

nincs kaja gondom

Senki nem mer bántani

Van még pár dolog.

Hogy cserébe az egész ország átkozza a fatert?Az az ő baja ide úgysem hallatszik.

2009. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
nálatok tényleg csak a pénz számít? milyen családapa/anya lesz belőletek? nem gondoltok arra, hogy annak a gyereknek nincs egy igazi barátja, nincs egy szerető, gondoskodó szülő, aki nem csak egy új mobillal vagy ipoddal dobja meg, hanem egy öleléssel is?
2009. dec. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

nem fogjuk megtudni milyen lehet.

sok pénzes szülő gyerek mindnet megkap, csak igaz érző szülőt nem, de van kivétel én tudok olyat is, meg az ellenkezője is van, hoyg kispénzű emberek családja boldog, igaz azért ott több példát tudok olyasmire, hoyg anyagi gondok miatt egyszerűen felőrlődnek és képtelenek már szeretni, nekik sem könnyű, de a gazdagoknak se. nem azon múlik.

2009. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
na igen, sztem xar lehet h naponta kővel dobálják az osztálytársai ...:)
2009. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Két lehetőség van:

1.) Tetszik nekik a látott példa és apuci nyomdokaiba lépve,kis hazaáruló,hazug,tolvaj genyák lesznek

2.)Vagy elítélik a papa tettét és önként jó útra térnek,példát mutatva egész vagyonukat felajánlják a szegény MAGYAROKNAK!! És egyikükből később a jobbik vezére lesz:DDDDDDDDDD


Lehet tippelni melyk válik valóra.

Szerintem nagyívből le...ák az egészet és csak élvezik a milliomos létet.

2009. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
45%

A két nagyobbnak nagyon sz.ar lehet, mert őket Gyurcsány elvette az anyukájuktól, az egyiknek azt hiszem, még el is tűnt az anyja (nem ugyanaz az anyja a két fiúnak). Az egyik fiú tanulási problémás - bár azért apuci kapcsolatainak hála felvették a közgáz egyetemre :( -, a másikat pedig egyszer elkapták bolti lopásért (biztos rá volt szorulva). Szóval lelkileg szerintem egyik sem túl stabil, tuti hogy mindkettőnek van rengeteg belső problémája.


A két kisebb gyerek (akiknek klára asszony az anyjuk) szerintem elég hülye lesz. Ugyanis mind anyai, mind apai ágról nagyon gáz a családfájuk. Az anyai nagyanyjuk ugyanis apró piroska bankár (bankigazgató ?), neki úgy tudom elég gázos ügyei voltak, és nem mellesleg apró antal tömeggyilkos lánya, aki 56-ban egy csomó ártatlan embert lelövetett a Kossuth téren. Az apjukat, Fletót meg nem kell külön bemutatni senkinek. Valószínűleg benyomják valamelyik elitegyetemre (közgázra vagy jogra, más szerintem ennél a famíliánál szóba se jöhet :D) ezt a két gyereket, 25 éves koruk körül kapnak egy államtitkári vagy egy minisztériumi osztályvezetői állást (mint az anyjuk, dobrev klára, nézzétek meg az önéletrajzát, bizony, olyan tehetséges volt, hogy az egyetem elvégzése után másfél évvel már minisztériumi főosztályvezető-helyettes volt, kár hogy másnak 25 évig kell güriznie egy ilyen melóért). Utána pedig apjuk (és anyjuk) nyomdokaiba lépve folytatják az állampénzek lenyúlását, korrupciót, uram-bátyám rendszer fenntartását és az egyéb gázos ügyeiket (elvégre volt kitől tanulniuk). Szóval szerintem a két kisebb soha az életben nem fogja magát szarul érezni, mert úgyis ezt látták egész életükben, és a pénzen kívül úgysem fog soha semmi számítani nekik.

2009. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Tekintve, hogy manapság mennyire téma Gyurcsány, nagyjából olyan lehet, mint bármely gazdaggyereknek.
2009. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!