Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gaudi-Nagy Tamástól valóban...

Gaudi-Nagy Tamástól valóban elhatárolódik a Jobbik?

Figyelt kérdés

Remélem Gaudi-Nagy Tamás pontosan tudja mit tesz és nem valami elkeseredés vezérli az akcióit. Kíváncsi vagyok arra, hogy a Jobbik most elhatárolódik tőle vagy valójában támogatja őt.

Én személy szerint nagyon sajnálnám ha valami "kellemtelenség" történne vele. Az az érzésem, hogy most már nagyon kemény kérdéseket feszeget.

Szebb Jövőt.



#Jobbik #Gaudi-Nagy
2014. máj. 7. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik már elhatárolódott tőle.
2014. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam,hogy már nem a Jobbik tagja,vagyis semilyen poziciót nem tölt ott be.Ez tényleg igy van?Sz idei választásokon nem volt jelölt?
2014. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

1.Ha jól tudom nem volt a Jobbik tagja, csak képviselője, mint Morvai.


2. Nem Gauditól határolódott el, hanem Pásztor István leköpésétől.

2014. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 progizo ***** válasza:
48%

#3.: Pásztor megérdemelte! Nem bratyiznia kellene a rácokkal, hanem keményen küzdenie az autonómiáért és a magyar anyaország felé integrálnia a délvidéki magyarokat.

Én jót derültem azon, ahogy megkapta a magáét a kis Fidesz-bábocska.

2014. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó: Így általánosságban egyetértek azzal amit mondasz, de akkor is prosztó véleménynyílvánítás a köpködés. Változtatott a helyzeten? Nem, sőt Pásztor István malmára hajtja a vizet.
2014. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!