Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered a "szebb jövőt"...

Honnan ered a "szebb jövőt" köszönés a jobbikosok között?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 14:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Nem gondolom, hogy minden Jobbikos skinhead, viszont azt igen, hogy a legtöbb Jobbikostól nem áll távol a rasszizmus. Én is jobboldali vagyok (Fidesz), de nekem a gyomrom felfordul amikor valakiknek csak olyan érveik vannak, hogy valaki cigány vagy zsidó, vagy homoszexuális vagy drogos. Ezek nem érvek és egy intelligens vitában el is vérzik aki csak ezeket tudja hajtogatni.


Megértem a Jobbik megerősödését, teljesen egyértelmű, hogy az elmúlt 8 év rossz balos kormány miatti kiábrándultság miatt van, viszont azt gondolom, hogy a Jobbik is csak fellángolás és ha hatalmi pozícióba is kerülnének, rögtön nem lenne olyan egyszerű megoldani a problémákat azzal, hogy csak elvesszük a segélyt a cigányoktól. Na és akkor nekem miért lesz jobb, én attól nem kapok több fizetést.


Valószínűnek tartom, hogy a Jobbik a MIÉP sorsára jut majd, mert ha az országot rendesen irányítják akkor az emberek nem gondolják, hogy szükség van szélsőségekre. A Jobbiknak nem a programja szélsőséges hanem a megnyilvánulásaik, a köszönéseik, provokatívak és erőszak árad belőle. Nekem csak ezzel van bajom.


Én jobboldaliként nem vagyok vallásos se, de nem is köszönök Adjon az Isten-el pózolásból.

2009. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
adjon az istennel én se szoktam(nem vagyok vallásos), csak simán szebb jövővel... de még mielőtt tudtam volna, hogy létezik jobbik, már akkor is úgy köszöntem mindig mindenkinek, hogy szép napot/estét/reggelt...és én nem szoktam zsidózni,cigányozni se...engem az a magyar ember is zavar, aki nem dolgozik, de halomra szüli a gyerekeket és azt nekem kell eltartanom...akkor szerinted erre mi a megoldás, ha nem az, h elvesszük tőlük a segélyt, ha nem dolgoznak?
2009. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A megoldás az oktatás. Abban egyetértek, hogy nem kell ennyi segély nekik, de a hangzatos szólamok kevesek. Ha a Jobbik kormányozna akkor is lenne cigányprobléma, lesz is amíg ilyenek, ezzel együtt kell élni és kerülni őket. Aztán maguk között csinálnak amit akarnak.
2009. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!