Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire érte meg milliárdokat...

Mennyire érte meg milliárdokat ölni a Felcsúti Akadémiába? Az "aranycsapat" most a 14. , kiesőhely környékén tanyázik.

Figyelt kérdés

a tabella: [link]

(26 meccs, 7 győzelem, 28 pont)

Nem inkább az oktatásba kéne befektetni?


2014. máj. 3. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a pénz a lényeg amit (illetve az is)beleöntenek hanem amit kinyúlnak belőle .
2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ehhhh.....

Ennek ellenére is megszavazzák őket, úgyhogy nem zavartatják magukat.

2014. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hengerelőhereverem ***** válasza:
22%
Kezdjük azzal, hogy nagy része nem is Magyar pénz hanem EU-s pénz amit csak és kizárólag arra a stadionra költhetünk, meg játszóterekre, de azt nem költhetjük el gyárak felújítására, olvass picit mielőtt ostobaságot kérdezel.(bár én sem felcsútra építettem volna stadiont...)
2014. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 3-as ír, igaz, viszont azt nem az Eu. döntötte el, hogy hova építsék. Azt nekünk kellett volna megszavazni. Ja nem, megint 4 évnyi önkényuralom jön az embereknek hála.
2014. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a főnök úgy gondolta, hogy az neki jár. És mivel újra választották, ezért még inkább úgy fogja érezni.
2014. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

14. hely nem kiesőhely... sőt a 15. 16. is csak osztályozó

amúgy a gyakadémia idén került fel nb1be nem tudom mit sírsz

és egyébként sincs sok akadémista a csapatban, mert a jobbakat már 16 éves korukban kiviszik a gazdag csapatok

2014. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!