Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Margitsziget bekamerázása...

A Margitsziget bekamerázása valóban a bűnözés visszaszorítására szolgál majd, vagy pedig kezdődik az emberek állam általi megfigyelése?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Bűnözés ellen van. Nem értem mi evvel a gond, aki nem bűnöző, azt miért zavarja ilyen? London is tele van kamerázva, buszok, vonatok, stb, aki nem bűnözik, annak nincs félnivalója.
2014. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen bajom vele, de az elmúlt négy évben nem sokat tett a kormány a bűnözések visszaszorításáért...
2014. ápr. 30. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kezdődik az emberek állam általi megfigyelése.
2014. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:26

Mégis, mi a fenét lehet megfigyelni az államnak egy szigeten, ahol futnak, sétálnak, néha szexelnek?

2014. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Be is kéne kamerázni mindent, mert az emberek csak akkor viselkednek ha rá vannak kényszerítve.

A Margit-sziget, Népliget stb. mind egy fertő, kéne a kamera mindenhova.

Rajtad kedves kérdező mit figyelnének meg?

2014. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A bűnözők ellen.

Én támogatom, még sokkal több kamera kellene.


Csökkenteni fogja a bűnözést, meg segít beazonosítani a bűnözőket.

2014. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 22:06

Nem tudom, milyen minőségű kamerákat használnak. Csak annyit tudok, ha pl egy bankautomata kamerájával felvett fotót mutatnak, még az édesanyja sem ismerné meg.

2014. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a kameráktól, ennyire rosszul érzed magad, akkor neked kerülni kell nyugatot.

Magyarországon még mindig szabadabb az élet, mint nyugaton. Külföldi turisták mindig meglepődnek, hogy ezt is lehet? nincs betiltva?

2014. máj. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kamerarendszerek a belvárosból szorítják kifelé a bűnözőket a kertvárosokba, ahol nulla a kamera. Az egykor híresen nyugis részek néhány évtized múlva bűnözésben utólérik a nyóckert. A Margitszigeten is sok volt a kifosztás és a bicajlopás a szatírkodásig. Majd így lesz máshol.
2014. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!