Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsány Ferenc...

Szerintetek Gyurcsány Ferenc a dolgozók (vagy mások? ) érdekeit nézi a politizálásával?

Figyelt kérdés
Konkrét(fekete-fehér!)válaszokat kérnék tisztelettel...ha lehet és nem hosszadalmas ideológiákat.
2014. ápr. 30. 13:59
1 2
 11/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Természetesen. Gyurcsány Ferenc a választópolgárok, és az ország érdekeit nézi. Az egyetlen kormányzóképes párt jelen helyzetben a Demokratikus Koalíció.

Ráhel, a közpénzből finanszírozott esküvőd után maradj csendben, ha kérhetlek.

2014. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Ráhel, a közpénzből finanszírozott esküvőd után maradj csendben, ha kérhetlek."


Trollkodásból ez a nevem, szal oltsad csak a kis pitsát XD

2014. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Én pedig a Ferenc vagyok, Balatonőszödről.

Az intelligenciád és a pimasz stílusod alapján esküdni mertem volna, hogy tényleg Te vagy a Ráhel... hmm, öregszem.

2014. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Költői magasságokba emelkedett a párbeszéd Orbán Récsöl és Őszödi Ferenc jóvoltából. Ha Lenin apánk ezt megérhette volna! Ja, de meg is érte, hisz ő örökké él. Köszönjük Szamuely Tibor, hálánk üldözni fog.
2014. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 15:05


Én pedig a vérlázító ostobaságodból, hogy valóban Gyurcsány papát tisztelhetem a személyedben....

na jó, szerintem hagyjuk abba. Nem humoros, és ez a bolondgomba szamuely nem is ezt kérdezte.

2014. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hogy kink mi az érdeke azt nem ehet általánosítani. Nekem alapból az a bajom, hogy minden embernek más az érdeke. Olyan nincs, hogy ugyan az az érdeke lenne az egész dolgozó emberek halmazának.


Egyszerű példa:


A szomszédomnak az az érdeke, hogy minél nagyobb házat építsen a telkén amit egy rakás pénzen vett. Nekem meg az az érdekem, hogy a háza ne másszon rá a kerítésemre.


Az építési hatóság meg követi a törvényt és azt mondja a szomszédomnak, hogy 3-4 métert kell tűzvédelmi okok miatt a két ház között. Válójában ettől én még úgy érzem, hogy belemászik a képembe, a szomszéd meg azt érzi, hogy nem építhet elég nagy házat.


A végén abban egyetértünk mind a ketten, hogy ez a törvény nem jó nekünk és mind a ketten szidjuk is. Pedig a törvény engem is meg öt is véd. Meg a többieket is akik ha tűz van akkor nem ég le a házuk.


És mindjárt itt van az is, hogy adott esetben az a dolgozó nem is tudja mi a valódi érdeke. csak valami most jó legyen nekem.


Hogy Gyurcsány hol van ebben? Sehol!

2014. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Éljen a magyar szabadság! Éljen a Gyurcsány éljen Feri!
2014. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Jól beszél, kedves előző.
2014. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!