Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsány Ferenc...

Szerintetek Gyurcsány Ferenc a dolgozók (vagy mások? ) érdekeit nézi a politizálásával?

Figyelt kérdés
Konkrét(fekete-fehér!)válaszokat kérnék tisztelettel...ha lehet és nem hosszadalmas ideológiákat.
2014. ápr. 30. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

"Konkrét(fekete-fehér!)válaszokat kérnék tisztelettel..."


Eléggé fekete-fehér egy jelenség vagy te itt a GYK-n, szamuely.... jól megvolnánk az állandó hülyeséged nélkül.

2014. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
A DK egy liberálkapitalista párt. Úgyis jön a sok Jobbikos és szétszed , hogy rohadtzsidóbérencbolsevik de ennek ellenére úgy gondolom hogy Gyurcsány kormányzása hozzájárulna az ország hosszútávú felemelkedéséhez , a Nyugat-Európai rendszer megvalósulásához a posztkommunizmus eltüntetéséhez.
2014. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Talán majd csak lesz aki egy konkrét kérdésre konkrétan tud(és főleg mer...)válaszolni és nem folyton"kóstolgat"...


Aki nem a kérdésekkel-válaszokkal hanem kifejezetten a másikkal"foglalkozik"az miért nem privát teszi...?


Na de mindegy. Talán lesz válasz a fenti kérdésre Gyurcsány Ferenc kapcsán!

2014. ápr. 30. 14:12
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Barátom, sok hülyeséget kérdeztél már, ez is közéjük tartozik. Természetesen Gyurcsány, Orbánnal együtt a saját érdekeit nézi a politizálásával. Nem tudom, mit mondhatott, amivel megtévesztett?
2014. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Közben jöttek is válaszok...-nem láttam mert elvoltam foglalva"récsöl"úrral vagy hölggyel.


Köszönöm a válaszokat(nagyjából erre számítottam)de természetesen jöhetnek még hiszen minél több a válasz annál markánsabb kép alakul ki Gyurcsány Ferencről.

2014. ápr. 30. 14:14
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem még véletlenül sem tévesztett meg de én téged igen ha a kérdéseimet hülyeségnek tartod...
2014. ápr. 30. 14:15
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, igazi sz.rkeverő, minta példaképed. A dolgozó érdekeit senki nem nézi. Ha majd vállalkozó leszel rájössz. A dolgozónak a saját érdekeit kell néznie, ahogy a vezetőnek is. Ez egy érdekes kis kompromisszumos játék, aminek a hatékonyság a mértékegysége.
2014. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az apró neje érdekeit nézi. A ház ahol laknak, egy kilakoltatott zsidó orvos háza volt. A hely szelleme miatt talán az orvosok és cipőfelsőrész-készítők érdekeit is nézi. Nézi, nézi, nézegeti, de nem látja.
2014. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ELGONDOLKODTATÓ válaszokat.


Sokak örömére most távozom-jön a hosszú hétvége de remélhetőleg lesz még jövő hét is.


Az úgynevezett viszontlátásra ÉS Tiszteletem(azoknak is akik más nézeteket vallanak ugyanis nem egyes emberekkel hanem egyes eszmékkel vagyok úgymond...haragban)...

2014. ápr. 30. 14:40
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

"de remélhetőleg lesz még jövő hét is"

Hát igen, nem tudható, Lenin apánk mikor szólít magához.

Akkor az "úgynevezett viszontlátásra".

2014. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!