Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2006-ban is olyan jó volt az...

2006-ban is olyan jó volt az ország helyzete, mint mostanság?

Figyelt kérdés

Én idén szavazhattam először, s ugyan nem a Fideszre, de attól függetlenül úgy érzem, hogy Magyarország hosszú idő óta viszonylag jó irányba halad. Budapesten élek, s 2010 óta sok fejlődést tapasztaltam (például a tömegközlekedés terén), így érthető számomra a Fidesz nagyarányú győzelme. (Még mielőtt felvetné valaki, hogy a kérdés provokáció, közlöm, hogy alapjáraton nem szimpatizálok a kormánypárttal, mert a társadalompolitikájuk számomra túlságosan konzervatív).

2006-ban is ilyen jó volt az ország helyzete, a közhangulat, mint most? Akkor ugyebár az MSZP-SZDSZ nyert. Akkor is érezhető volt a fejlődés, mint most? Azért választották őket is újra?


2014. ápr. 28. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

2006-ban nagyon rossz volt, a 2002-es MSZP-győzelemmel, mintha megállt volna az idő, semmi fejlődés, semmi javulás, csak a Fidesz előző ciklusa alatti tartalékok felélése nem jövedelmező dolgokra pl. eszetlen segélyosztás, Kőröshegyi-völgyhíd, közben meg minden egyre lerobbantabb lett, sorban zártak be az üzletek és a munkahelyek.


Mióta 2010-ben győzött a Fidesz ismét elindult egy lassú, de biztos fejlődés.

2014. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Mivel azért én már bőven előbb szavazhattam, mint te így jobb rálátásom van erre.

Én emlékszem mikor a Westend helyén még 2 büfé volt. Vagy régi 4-6-os, még a Combino előtt.

Volt fejlődés akkor is. És ennél jobb volt a helyzet, sokkal.


A fidesz 2.1 millió szavazattal győzőtt, 7 millió választó polgár van, ebből 2.6 millió nem a fideszre szavazott.

Szóval nem nagy arányú a győzelem.


Tarlós nem valószínű, hogy tovább marad a helyén.

2014. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
En is igy latom a dolgokat kedves kerdezö, szerintem Magyarorszag a jo irany fele halad.
2014. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb ember a saját érdekeit nézi, ahogy én is, és nekem akkor jobb volt.
2014. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ezt legjobb, ha első kézből hallgatod meg. 2006 májusában így beszélt az ország helyzetéről a miniszterelnök, a győztes választást követően: http://www.youtube.com/watch?v=CwI9mt6LFvc
2014. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érződött a fejlődés 2006-ban is, csak sajnos minden hitelből ment. A választások után rá is szakadt az egész tákolmány az akkori kormányra.
2014. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!