Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összeborult a fidesz és a...

Összeborult a fidesz és a maffia-baloldal?

Figyelt kérdés

A nemzetbiztonsági bizottság kapcsán is.

A Simonos,Welszes,Cuslágos, afrikai útleveles, bécsi bankszámlás, külföldről pénzelt és irányított mszp mint a Jobbik?

Ráadásul a második legnagyobb párt a Jobbik nem az mszp !

Mit szólnak ehhez a nagyhangú fideszesek?

Mszp-Fidesz egy kutya, összezár, amikor össze kell?



#FIDESZ #MSZP #Jobbik #összeborulás #nemzetbiztonsági bizottság #összenő ami összetartozik #maffia baloldal
2014. ápr. 25. 22:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
Már bocsánat, de pont hogy a FIDESZ-ben vannak ex MSZMP tagok (Orbán is gimnáziumi KISZ-titkár volt), sőt mind az MSZP-s, mind pedig Fidesz körökben vannak SZABADKŐMŰVESek, talán ezért is segítette a szabadkőműves Orbán történelmi egyházi szintre a Hit gyülekezetét (vezetője Németh Sándor szabadkőműves)... A JOBBIK ALAPSZABÁLYA NEM ENGEDI, hogy volt kommunista vezetők legyenek a pártuk vezetésében!! Egyébként a képviselőket megkérdezve (Youtibe-on fent van, Képviselővágta) a fideszes politikusok nem tartják neonácinak a Jobbikot, csak a baloldali képviselők, szóval kérem szépen a Fideszt istenítő fideszesektől, hogy ők is képviselőik nézeteit osszák! Pár éve már a Jobbik feljelentett egy politikust nácizásért, és a bíróság is megállapította, hogy ez alaptalan hazugság...
2014. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik lenne a 2. legnagyobb párt, ha az MSZP nem fogott volna össze a többi baloldali pártocskával...
2014. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha valaki politizálni akart és le akarta váltani Kádárt, akkor se volt más útja csak a párton keresztül... Egy civil meg se szólalhatott, ha valaki hallatni akarta a hangját, akkor belülről kellett megváltoztatnia a rendszert. Máskülönben emigrálni kényszerült, vagy hallgatni örökre.

Kérdés, persze felmerül, hogy ki mit vállalt a párton belül.

2014. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

Az MSZP és a Fidesz nem egy kutya, aki ismeri a két párt múltját, és valóban benne van a politikában, az olyan hülyeséget nem állíthat, hogy a Fidesz és az MSZP egy térfélen lenne!


Ez csak feszültségkeltésre jó, de arra nagyon. Én is ott tudok mosni dolgokat. Amúgy egy normális országban úgy működik, hogy az ellenzék egyéb ügyekben összefog a kormánnyal. Nos, ha itt ilyen megtörténne, akkor jönnének a riogató emberek, hogy összeállt az MSZP, és a Fidesz, egy kutya mindkettő és a többi butaság! És megjegyezném, hogy ezeket nagyrészt Jobbikosok keltik, bocsánat Uraim!


A lepontozást előre is köszönöm! :)

2014. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Azzz igen kedves 60%-os :D

Vajon mit szolnál hozzá ha megtudnád hogy a drága fideszeseid egytől egyik párttagok,kisz titkárok, párt tisztek voltak?


Azért az érdekes hogy a fidesznek semmi köze a kommunistákhoz szerinted, de a Jobbikot ellenben ők alkotják, ismét csak szerinted?:D

Andersen benne van a családfádban?


Amúgy nagyon gyenge a képzelő erő fröcsögés téren, ugyan azt mondod amit a Jobbik mond rátok kriptokomcsikra, csak kicserélted az alanyokat.


49% ha nem egy térfelen lennének, már rég kicsinálták volna egymást.

Orbánod beígérte az elszámoltatást, ehelyett abból is csak jó fizetésük lett egyeseknek, de ténylegesen senkit sem számoltattak el.

Külön-külön mindegyik is annyi hülyeséget csinált már hogy nyugaton már a szél lengetné őket, itt Cuslág még abból is pénzt keres hogy könyvet ad ki hogyan adtak 50 milliót a bűnbak szerepért.

Simon, Welsz meg ott lapítanak a fasorban, meg még akikről nem tudunk.


A Jobbik a második legnagyobb párt, mégis az annak az mszp-nek adják az ellenőrző posztot, akit két héttel ezelőtt még le maffia-baloldalaztak.

Most vagy skizofrén amnéziás az egész fidesz gárda, vagy tudatosan összejátszanak, hogy ne derüljenek ki a dolgaik.

Miért nem tesznek egymás ellen semmit sem szerinted?

Itt ott kibukik egy-két dolog választások előtt, de semmi sem történik.


Kíváncsian várom hogy mit tudnál mondjuk a Jobbik ellen felhozni, azon kívül hogy élénk fantáziával rémmeséket költesz róluk.

Mondjuk valami nettó tényt vagy ilyesmit.

2014. ápr. 26. 15:06
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

Így van, kedves kérdező, jól megmondtad a frankót! :D Nem tudnak semmit se felhozni a Jobbik ellen, nincs is mit...


Én még azt is kérdezem ezektől a nagy fideszesektől, hogy ha nem játszik össze a Fidesz és a baloldal, akkor:

- miért adott Szíjjártó Peti diplomata-igazolványt Kókának, holott ez nem illeti meg (üzletelésre kell neki külföldön)

- miért titkosítottak közösen egy csomó piszkos dolgot, amivel bizonyítani lehetne mindkét párt bűneit? (ezeket a Jobbik kérése ellenére mai napig nem hozták nyilvánosságra, meg azt sem, hogy kik voltak III/III-as ügyosztályosok --> MARTONYI JÁNOS = "MAROSVÁSÁRHELYI" fedőnév)...

2014. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

Én semmi rosszat nem mondtam a Jobbikról, csak annyit, hogy a Jobbikosok szokták összemosni az MSZP-t és a Fideszt, elég élénk fantáziával. (Te is Jobbikos vagy, ha jól olvasom, tehát igazam lett. :D)


Még egyszer: Aki jártas a politikában, az nem állíthat akkor hülyeséget, hogy a Fidesz és az MSZP egy kutya! Nézz szét a két párt múltjában, jelenében, és most ne egy-két képviselőről alkoss véleményt, hanem az átlagos dolgokban. A Fidesz és az MSZP, szinte sosem értenek egyet, legyen szó még a legalapvetőbb dolgokról is, úgy utálják egymást, ahogyan vannak. Orbán kommunista ellenes, igaz kormányában, pártjában voltak volt kommunisták úgymond, de azok az emberek szakítottak az MSZP, MSZPMP-s hagyományokkal, ezért ülnek most a Fideszbe, különben vagy a Munkáspártban, vagy az MSZP-ben ülnének.


Jobbik:


Nem akarlak megbántani, de nekem semmi rosszat nem kell mondanom a Jobbikról, maguknak generálják a rosszakat. Én most kérdezek valamit: Szerinted minden ember egyenlő, és cigánynak, zsidónak, németnek mitommmmééén szóval érted, minden embernek ugyanannyi joga van? Ha ebben megállapodunk, hogy igen, akkor már mondom is a problémákat:


A Jobbik csak burkoltan rasszista?! (Nem állítom, csak mintha...) Igazából sosem mondja ki konkrétan a dolgokat, de utalgat, de a szitu egyértelmű. Mondok is egy példát:



Pörzse Sándor Jobbikos képviselő elmondta, hogy ő nem szereti a zsidókat, és nagyapáik idejében nem volt akkora a szájuk, meg rendőrök nélkül le kéne már játszani. A zsidó szót hát persze hogy nem mondta ki, de egyértelmű, hogy kikre utalhatott! Akkor a Jobbik ugye nem rasszista? És tudod mi a nevetséges? Hogy Vona Gábor ugyanezen a "rendezvényen" elmondta, hogy ő, és ők nem rasszisták, hát kész vicc. Pörzse nem szereti a zsidókat, és még viccelődik is, mikor tudjuk jól, hány zsidó halt meg, és sok MAGYAR zsidó is, de ő ebből viccet csinál, Vona meg a totál ellenkezőjét állítja. De mondok még: Mikor kiesett az MTK, miért örültek neki annyira? Ott örültek, meg zsidóztak. Novák Előd nem egyszer tett hasonló kijelentéseket, a cigányozásokról meg nem is kezdek el beszélni.


Persze aki szerint elfogadható az antiszemitizmus, akkor én is azt mondom, hogy a Jobbikkal semmi baj nincs, de nekem a rasszizmus nem elfogadható, mert ha én lennék cigány, és csak ezért utálnának, azért nekem is rosszul esne...! Gondolom youtube videókat láttál már, ahol Jobbikosok szólalnak fel. Láttad az alatt lévő hozzászólásokat is? Idézek párat, de csak mint lényeg:


Cigányokat akasszuk fel, lógni stb. Fidesz zsidesz, zsidók pártja, mocskos zsidók stb. Vona Gábor facebook oldalán Hitlerezni is lehet?


Szavazzak egy ilyen pártra? És ezek tények, nem pedig mesék.


És, hogy korrekt legyek:


Ha a Jobbik kitenné ezeket az embereket, és a sok hülye rasszista szavazóitól elhatárolódna, akkor kedvelném a Jobbikot, mert sok mindenben egyetértek velük, szimpatikus párt, ha a Fidesz nem lenne, tuti rájuk szavaznék!

2014. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
A lepontozást köszönöm, vártam. és már meg sem lepődök.
2014. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

És mondom én Fideszesként kedvelem a Jobbikot, csak ezeket a dolgokat el kéne tüntetni....


Amúgy akkor ennyi erővel, és ezzel a logikával a Jobbik és a Fidesz is egy kutya, mert Vona 2002-ben még Fideszes volt, Orbán politikájának hű híve volt, Pörzse meg számtalanszor kiállt a Fidesz mellett a Fideszes tévében.


Szóval ezek hülyeségek, bár vannak igazsága is.

2014. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Na most akkor gyorsan döntsd el hogy mszp-sek vagy fideszesek, mert már sok lesz a rémségekből :)


Kérdés, magyar vagy? Bár már ezt is úgy kell megkérdezni hogy zsidó, cigány származású vagy-e?

Ha nem, akkor nem lepődök meg rajtad.

Ha viszont igen, akkor kérdés hogy téged mi a francért érdekelnek ezek?


Tönkre megy az ország, a zsidó parádézik Pesten, a cigány meg mindenhol, de főleg vidéken.

Nincs közvagyon mert elloptak mindent, fél millió rendes magyar ember gazdasági menekülté vált, nincs színvonal, nincs közbiztonság, és ez az mszp meg a drága fideszed közös műve volt.

Engem ezek után rohadtul nem érdekel hogy mi fáj a cigánynak meg a zsidónak, amíg a magyaroknak is fáj valami, elhiheted hogy teszek rájuk.


Ha magyar lennél éreznéd hogy valaki miért Jobbikos, ha nem, az önmagát magyarázza.


Te azt mondod, tökjó a Jobbik, csak hagyja abba hogy kiáll a magyarokért, ergo legyen olyan mint a fidesz.

Hát köszönjük mi nem ilyenek vagyunk, és nem is leszünk, és ezért van helye mindenkinek ott a pártban aki így gondolja.

2014. ápr. 26. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!