Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire erősítette a kommunis...

Mennyire erősítette a kommunista uralom a mentalitásunk?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 'Dögöljön meg a szomszéd tehene is' hozzáállásunkra célzok.
2014. ápr. 25. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit jön mindenki folyton ezzel a szöveggel, hogy a szocializmus alatt lettek ilyenek a magyarok.

Én személy szerint 1966-ban születtem, szóval 24 éves koromban volt a rendszerváltás. Egészen addig nem tapasztaltam a magyaroktól semmiféle gyűlölködést, de még a 90-es évek elején sem igazán. Ez az egész csak később kezdődött el.

2014. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg jelentettem trágárság miatt. Ne csodálkozz, ha törlődik. Csak gondoltam szólok. Mosolyogni pedig kárörömből mosolyogtam. Büszke vagyok rá, hogy mi vagyok. Mindig is szerettem árulkodni. Ha már szép nem vagyok, legalább röhögjek egy jót.
2014. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A komcsikat pedig majd legközelebb nem szídjátok.
2014. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

'Pedig tényleg jelentettem trágárság miatt. Ne csodálkozz, ha törlődik. Csak gondoltam szólok. Mosolyogni pedig kárörömből mosolyogtam. Büszke vagyok rá, hogy mi vagyok. Mindig is szerettem árulkodni. Ha már szép nem vagyok, legalább röhögjek egy jót.'


A kérdéseim úgy fogalmazom meg, hogy trágárság ne legyen bennük, így a jelentésed alaptalan. Törlődik? Na, arra kíváncsi leszek. Ha pedig a spicli jellemedre vagy büszke, ajánlok egy Észak-Korea nevű kommunista államot, ahol ezért ki is tüntetnek, míg Európában legfeljebb megvetést érdemelsz érte.

2014. ápr. 25. 21:08
 15/19 A kérdező kommentje:

'A komcsikat pedig majd legközelebb nem szídjátok.'


Akik a történelem egyik legnagyobb vérengzését művelték, igencsak megérdemlik, hogy alaposan leszidják őket.

2014. ápr. 25. 21:11
 16/19 A kérdező kommentje:

'Nem tudom, hogy mit jön mindenki folyton ezzel a szöveggel, hogy a szocializmus alatt lettek ilyenek a magyarok.'


Én speciel leírtam, egy már meglévő jellemünkről van szó, amit csupán meg lehetett erősíteni.

2014. ápr. 25. 21:12
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nem is trágár, de mindenképpen provokatív és pimasz. Én kommunista nézeteket vallok, ezért rosszul esett és megsértődtem.
2014. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Munkakedvet? Aha! Ajánlom ezt a videót, kedves komcsi barátom! "


Ez most is pontosan így van, semmi köze a komcsikhoz.

2014. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

'Ha nem is trágár, de mindenképpen provokatív és pimasz. Én kommunista nézeteket vallok, ezért rosszul esett és megsértődtem.'


Nem gondolod, hogy kissé gyerekes a viselkedésed? Sőt, nem is kicsit, nagyon. És most gondolom, azt várod el, mindenki téged pátyolgasson, neked adjon igazat, ami megsúgom, nem fog összejönni, legalábbis tőlem ne számíts ilyenre. De minek is állok le trécselni egy ilyen nyafogó, hisztiző kis tizenévessel (a stílusod alapján ebbe a korcsoportba tájolnálak be), ennél még a face-en is komolyabb beszélgetést lehet folytatni. Úgyhogy részemről a veled való eszmecserét lezárom, a komenyista imádatod meg majd levetkőzöd később. Ja, és nem ártana inkább utánanézned a kommunista korszaknak (gyanítom te is a rózsaszínűre festett változatot prédikálod előszeretettel), mint itt játszod a sértődött kisgyereket, aki dúl-fúl, mert elvették a játékát.

2014. ápr. 25. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!