Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor régen előre kellett...

Amikor régen előre kellett jegyezni autókat, hogy évekkel később a Merkúr-telepen vedd át őket, akkor előjegyzéskor kellett fizetni az autóért, vagy csak átvételkor?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Átvételkor.
2014. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ha átvételkor nem tudtál fizetni érte, mert valami másra elment a pénz?
2014. ápr. 22. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előjegyzéskor is, és átvételkor is kellett fizetni.
2014. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Józsi21 ***** válasza:
100%
A felét kellett jegyzéskor kifizetni,átvételkor a másik felét.(plusz a jattot kellett vinni a telepre:))
2014. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó a nyerő. OTP-nél kellett befizetni az 50% előleget majd a maradék vételárat is. Én pl. amikor a kék színű trabimért mentem, a csepeli telepen csak kék színű trabit láttam. A fickó fapofával mondta, hogy csak zöldet tud adni. Mondon neki nekem kék kéne nem fogja megbánni. De lehet megbánta mert mikor átadta, megkérdeztem tőle tudott volna-e zöldet adni? Azután viszlát. A várakozás is jórészt zsebpénzes porhintés volt. Az első trabim megjött egy év után az 5 helyett. Magyarázták, hogy sokan visszamondták. 3 év múlva is több év volt a várakozási idő. Biztos ami biztos befizettem egy újra, az talán 2 hónap múlva megvolt.
2014. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző folytatásaként, hogy a kérdésre is feleljek. Azt tippelem, ha nem tudom kifizetni a 2. 50%-ot. visszakérhettem volna az előleh

get. Végül is sorálás volt trabira + másra is. Volt 3 szín: szürke, zöld és kék. Az extralista a "De Luxe" felirat a seggén. + a 40 centis benzintszintmérő műanyag pálca, amit ha bedugtál a tankba az megnedvesedett a benzintől és le tudtad olvasni, hány liter van még kb. a tankban.

Az életben el nem romlott. Sem a benzinszivattyú mivel ejtőtartályos volt.

2014. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!