Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma a hó miatt belehúztam a...

Ma a hó miatt belehúztam a bakancsomba a nadrágszárat, és Magyar Gárdistának tituláltak (egy kisebbséghez tartozó) és az utcán hangosan azt mondta kik ezek a magyarok?

Figyelt kérdés

Ez a megnyilvánulása szerintem ugyanúgy rasszizmus. A gárdához semmi közöm és a rasszizmust sem tartom helyénvalónak.Most már amit a gárda csinál és én is azt csináltam, azt egyenlővé teszik a rasszizmussal. Ez szerintem elég durva nem?Nem tehetek semmit,hogy a kisebbség ne támadjon?

ha azt a gárda is csinálja?

A megegyezés és a békés egymás mellett élés híve is vagyok ezért rasszisták ne írjanak!!!


2009. dec. 22. 16:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok, hogy ez is rasszizmus?

Miért nem az ?

[link]

2009. dec. 23. 23:34
 12/12 anonim ***** válasza:
20%
És akkor nyomhatjátok egy másnak, hogy "Te vagy a rasszista!", erre ő meg nyomja neked, hogy "Nem , mert te vagy a rasszista!"
2009. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!