Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma a hó miatt belehúztam a...

Ma a hó miatt belehúztam a bakancsomba a nadrágszárat, és Magyar Gárdistának tituláltak (egy kisebbséghez tartozó) és az utcán hangosan azt mondta kik ezek a magyarok?

Figyelt kérdés

Ez a megnyilvánulása szerintem ugyanúgy rasszizmus. A gárdához semmi közöm és a rasszizmust sem tartom helyénvalónak.Most már amit a gárda csinál és én is azt csináltam, azt egyenlővé teszik a rasszizmussal. Ez szerintem elég durva nem?Nem tehetek semmit,hogy a kisebbség ne támadjon?

ha azt a gárda is csinálja?

A megegyezés és a békés egymás mellett élés híve is vagyok ezért rasszisták ne írjanak!!!


2009. dec. 22. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Darth Vader


ezért nem szeretem a cigányokat

2009. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ennyi erővel ez is rasszizmus csak valahogy nekik nem tűnik fel. ha egy cigány azt mondja rám, hogy "magyar" az is ugyanolyan rasszizmus mintha azt mondanám, hogy cigány. Bezzeg ha kell a segély egyből szalad és cigánynak vallja magát.Persze védeni kell a "kisebbséget" támogassa őket az állam véletlenül se a saját hazájában élő Magyarokat.
2009. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon jo!Kesz rohej!Ma holnap ha fekete mellenyt veszek fel megvernek vagy megbuntet a rendor,vagy mondjuk piros feher csikos salert meghurcolnak.
2009. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

amíg a kormány adja a lovat a cigányok alá addig megtehetik. ennyi.


félő, hogy ha a fidesz hatalomra jut, akkor méginkább ez fog menni.

2009. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A cigányokkal csak a baj van.

Vademberek, sosem fognak változni.

2009. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

dehogynem, ha majd nem tömi a kormány a szájukba a sütit folyamatosan.


el fog még jönni az a nap. Csak nem biztos, hogy akkor mi még itt leszünk.

2009. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Te hogy reagaltal? Veluk szidtad a gardat? Vagy a szemukbe neztel es azt mondtad hogy az egyenruha tobbi reszet ma nem vetted fol
2009. dec. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen így volt pontosan ezt mondtam.
2009. dec. 23. 10:03
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondjátok, hogy ez is rasszizmus? Nagyon jó! 8-10 évesen érvelnek így az emberek! Röhögök ezen, pedig sírnom kellene. Egyik kutya, másik eb.
2009. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért durva ,hogy nekünk kell meghúzni magunkat a saját országunkban...
2009. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!