Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiknek az érdekei vannak ma...

Kiknek az érdekei vannak ma szemmel láthatóan, érezhetően hatással az országra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Mit akarsz hallani?Azt,hogy a zsidóké,a cigányoké,a szőröstalpú román Anyámé?Jobbikosok hagyjátok már ezt a kampányolást!Akit meg lehet győzni,azt már meggyőztétek,de köszi én ellenállok akkor is!!!


Lehet lepontozni!!!

2009. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

a nagy zsíros vezetőké és azoknak a kapcsolatai(meg azoknak a kapcsolatai).


Hogy egy példát mondjak: BKV

de sorolhatnám még itt bőven, nem az emberek érdekeit nézi a kormány, hanem a magukét, hogy tovább hatalmon lehesenek, több lét kereshessenek.


A cigányokat se azért védik annyit mert annyira oda vannak értük meg érdekli őket a sorsuk. Csak gyűjtik a szavazótábort, meg ugye nagyon nagy korát éli az emberi jogvédelem. Itt arra gondolok amikor már tényleg túlzásba viszik, ilyen lépésekkel pedig elég jól be lehet palizni az ilyen embereket és maguk felé hajtani.


sorolhatnám még, ezer meg ezer olyan dolog van itthon ami nem a mi érdekünket szolgálja.

2009. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
első: és még te mondod, hogy agresszívek a jobbikosok.
2009. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi köze a kérdésnek a Jobbikhoz? Csak válaszolni kellene a tapasztalatok alapján!

De vajon, miért nehéz ez egyeseknek?

2009. dec. 22. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Az országban egyértelműen a mongol érdekek érvényesülnek, aki ezt nem látja, az vak!
2009. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ne aggódjál, az én kérdésemre se képesek válaszolni, igaz én ott megemlítettem a jobbikot is, ettől meg elszáll az agyuk:)
2009. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy 2. voltam.
2009. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!