Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Bokros: A Jobbik nemzetellene...

"Bokros: A Jobbik nemzetellenes, mert tönkretenné az országot" Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 20:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%
Minden napra kell egy "politikai esemény", amin elcsámcsognak egy emberek. A mai napra ez jutott. Nem sok jelentősége van.
2009. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
52%
Igaza van
2009. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
31%

A kérdésben Bokrosnak igaza van.


És jó, hogy valaki végre összeszedetten, nyíltan, érthetően beszélt a kérdésről, és jól összefoglalta a lényeget.

2009. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
45%

"Valóban nézi - csak nem látja." (t. i. a magyar érdekeket)


A topictárs frappánsan megfogalmazta! Minden elismerésem. Nagyon így van.

2009. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
48%

Belpolitikában lehet hogy jól tennének.

Csak egyrészt a módszereik enyhén szólva is etikátlanok, másrészt pedig a nemzetközi véleménynek ez nem tetszene.

Kicsit konkrétabban:

Nem ők tennék tönkre az országot, hanem az általuk "kikényszerített" nemzetközi folyamatok.

Ahogy Németországot sem Hitler tette tönkre, hanem a világháború.

2009. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
21%

A kérdésben Bokrosnak igaza van.


És jó, hogy valaki végre összeszedetten, nyíltan, érthetően beszélt a kérdésről, és jól összefoglalta a lényeget.



:D:D:D:D: best!

Bokrost kiutálták innen. Kiutálták Horvátországból vedd már észre Lajos ,hogy 1% is nektek szol .

2009. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
58%

Bokrost többen akarják miniszterelnöknek, mint Vonát, vagy Morvait egy közvélemény kutatás szerint.Í


Úgyhogy erről az 1 %-ról ennyit.

2009. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
28%
Én sem igazán kételkedek, hogy ha csak Vona és Bokros között lehetne választani, akkor Vona kapná a sokat emlegetett 1%-ot.
2009. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Szerintem Bokrosnak nincs igaza. Abban egyetértek, hogy Magyarországon az összes párt csupán a hatalomra jutásért verseng, viszont a Jobbik olyan érvek mellett áll, amelyek ESETLEGESEN még előnyt is hozhatnak.

Biztos sokan vannak, akik ezt nem így gondolják, de én tőlük hallottam először értelmes, az ország számára pozitív kampány hírdetést.

2009. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Bokros egy f@sszopó...
2010. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!