Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Bokros: A Jobbik nemzetellene...

"Bokros: A Jobbik nemzetellenes, mert tönkretenné az országot" Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 20:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
azt már nem teszi tönkre.
2009. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
17%
Még szerencse, hogy csak tenné.
2009. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%

Félnek mert amíg a jobbik nem kezdte el a felelőségre vonjuk a politikusokat mit csináltak eddig,milyen törvénytelen üzletek kötődtek szöveget,addig semmi bajuk nem volt mikor látták,hogy erősödik akkor tojtak be és kigyót békát dobálnak rájuk.Mielőtt vita lenne a jobbik nem kerül hatalomra de bejut a parlamentbe és ott igen nehéz időszakot okozhat néhány ismert és kevésbé ismert politikusnak\bár lehet a fejesek ismét beáldoznak valami bűnbakot mint zhuslágot és kimentik magukat\és nekem nincs kétségem,hogy a mai "elit" mszp,fidesz satöbbi egybefonódva húzzák le az adóforintjainkat teljes egyetértésben.A jobbik nem lesz megváltó de remélem felkavarja ezt a poshadt állóvizet.


Ezen az országon nincs mit tönkretenni,ha egyáltalán a miénk még egyáltalán.\szinte minden nagyvállalat,üzem,pécsen pl a vízszolgáltatás sem magyar tulajdon.\

2009. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
45%
igaza van.
2009. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
29%
Bokrosnak igaza van. Remélem, lehetősége lesz nyilvánosan bebizonyítani. Vona pedig kösse fel a gatyáját, mert ez most nem a Kossuth tér és nem az Aranykorsó söröző.
2009. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen igaza van! Remélem megvalósul majd a vita közte és a levendulaillatú Vona Gábor között, és megmutatkozik, milyen üresek és értelmetlenek a jobbik lózungjai.
2009. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen Bokrosnak igaza van. Nem vagyok egy Bokros-fan, szerintem az a fejlődési modell, amit Bokros ajánl az országnak, súlyosan kifogásolható, de legalább szakmailag értékelhető, nem színtiszta elmebetegség, mint amiket Vona beszél.
2009. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
20:41: Akkor, ahogy értelmezem a szavaidat, a Vona-Bokros gazdasági megoldásai vak vezet világtalant helyzet?
2009. dec. 21. 20:49
 9/41 anonim ***** válasza:
61%
Én azon lepődöm meg, hogy Vona nem állt ki vele vitatkozni. Csalódás ez a Jobbikban.
2009. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, fiúklányok, megvalósíthatatlannak tartjátok, de húsz évvel ezelőtt még egy sokkal radikálisabb gazdaságfelfogása volt az országnak, és működött akkor már évtizedekig.. és annyira nem is rosszul.


Egyébként Bokrosnak már csak azért is jól jönne ez a vita, mert a kis 1%os MDF senkit sem érdekelne egyébként a megélhetési politikusaival, és nem is biztos, hogy egyenjogú partnerként kéne kezelnie egy 15%os jobbiknak.

2009. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!