Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedettek vagytok a tankönyv...

Elégedettek vagytok a tankönyvreformmal?

Figyelt kérdés

Sokkal jobb, hogy egységesítik az egészet.könnyebben átlátható lesz.

Lehetőség nyílik egy kicsit nemzetiesebb oktatásra.


Az úgynevezett ellenzéki médiának és az mszp-s embereknek viszont el kell fogadniuk, hogy nem tömhetik többé a gyerekek fejét balliberális hazugságokkal a tanárok. Ennek vége.

Az emberek kétharmada második alkalommal döntött úgy, hogy nemzeti irányítás alatt álljon az ország és külföldieknek ne legyen beleszólása az életünkben. Tartsátok ehhez magatokat!



#tankönyvreform
2014. ápr. 15. 11:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
17%
a tanárok fizetését fokozatosan emeli a Fidesz...már tavaly is kaptak fizetésemelés és idén is fognak! Ergo 150000 felett keres egy átlagos általános iskolai tanár...egy általános iskolai igazgató helyettes hazavisz 220000 ft-ot minimum...azt hiszem jól keresnek manapság már a tanárok, persze vannak a pályakezdő tanárok akik 100-150 közt keresnek! Majd lesz nekik jobb az idő előrehaladtával, mikor már kapnak osztályt stb...!
2014. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
45%
Mikor az én időmben 10 évvel ezelőtt jártam középsuliba akkor homlokegyenest mást tanultunk a haverjainkkal, máshogy haladtunk az anyaggal, más volt fontosabb ami az ő könyvében volt és más volt fontosabb ami az én könyvemben volt...ez miatt igenis jó, hogy egyesítették a tankönyvellátást!
2014. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
45%
A tanárokat már a fidesz előtt is túlfizették, a legtöbb tanár nevetséges, tudatlan senkiházi. Nemhogy 150 ropi nettót, inkább egy páros lábbal való seggberúgást érdemelne mind.
2014. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
40%
Ja, kiegészíteném: Hoffmann Rózsival az élen.
2014. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ha fizetésemelést akarnak akkor először szűrjék meg a tanárokat.

Nevetséges, hogy az én időmben is hullarészeg tanároknak adtak fizetést, akik a szertárban meg az öltözőben fetrengtek.

2014. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%
Így van, egyetértek előzővel, részeges, idős, mindenre alkalmatlan lumpen idióták oktatnak, könyörgöm: gimnáziumban, tucatszám. Pedig éppen az volna a legfontosabb, hogy a kölyköket némileg felkészítve zavarjuk el az egyetemekre. Nem értem én ezt az országot....
2014. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

És akkor csodálkoznak, hogy nem tudnak már a maiak integrálni, deriválni a szakközép/gimi után, nem ismerik a legalapvetőbb történelmi alapigazságokat, mondjuk úgy az utolsó száz évet, ami valóban fontos lenne, ezen kívül nem tudnak írni helyesen, a szókincsük minden, csak nem bő -még a magyar is....- és úgy általában alkalmatlanok a felsőoktatásban való részvételre.

Mégis min csodálkozunk? Nagyon remélem, hogy kicsivel nyugatabbra leszek nyugdíjas, és nem itthon.

2014. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem csak ezzel van a gond, de messze az átlag felett keresnek holott semmivel nem látnak el komolyabb feladatot, mint egy rendőr vagy egy ápolónő, sőt.

Ha a tanár valamit elhibáz, másnap bemegy és javíthat, mert úristen, rossz évszámot diktáltam le.

Ezzel szemben azért, ha a rendőr vagy ápolónő hibáz, hát nem kis baj lehet belőle.

És akkor kapnak 100 ezret vagy még annyit se.

2014. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá a tanároknak sokkal több szabadidejük is van még a dolgozatjavítást és hasonlóakat is beleszámítva..g
2014. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokan irigylik most már a viszonylag jó és versenyképes tanári fizetést. Sokan ezerszer annyit, vagy nehezebb munkát végeznek, ugyanúgy közalkalmazottként, mégsem kaptak fizetésemelést.
2014. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!