Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangzott el 30 másodperc...

Miért hangzott el 30 másodpercenként az "Orbán Viktor" szó? Ezzel lehet valami eredményt elérni?

2014. ápr. 12. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Minden diktatúrában emlegetni szokás a diktátor nevét.
2014. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Könyörgöm valaki magyarázza már el hogy miért diktatúra a mostani rendszer, mert nem tudom megérteni. Én diktatúrában nőttem fel, a rendszerváltáskor voltam 17 éves, ez kicsit sem hasonlít arra. Akkor ha valami bűncselekményt követtél el és rajtakaptak vagy kiderült, összevissza vertek gumibottal, és egy hétig lábra sem álltál, mosták a nép agyát, semmilyen szabad információáramlás nem volt szinte. Kicsit sem hasonlított a mai rendszerre az biztos.
2014. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
100 pont a 12.32-es válaszolónak:) Nekem is elmagyarázhatná valaki, hogy miért van most diktatúra?
2014. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha diktatúra lett volna, akkor nem 133 mandátuma lett volna a Fidesznek, hanem 190.

Ugye emlékszünk a Kádár korszakra, mikor szavazás volt, pedig azt már nem i tekintették diktatúrának, úgy hívták puha diktatúra.

2014. ápr. 12. 12:35
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azért vélik ezt egyesek diktatúrának, mert a demokrácia addig működik, amíg elmennek rájuk szavazni az emberek. Nem vetnek fel semmit, titkolnak mindent ( pl.: titkolni próbálták azt, hogy idejön gyakorlatozni a horvát és az amerikai hadsereg ), nem volt népszavazás a német emlékmű miatt, amit most építenek és az egy német szimbólum, nem pedig a 2. vh. egyik emlékmegőrzője, nem volt népszavazás a 16 új stadionról, ill. ezek elhelyezéséről.

Szóval tényleg fura, de azért ez még nem diktatúra.

2014. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös

Ezekre a kérdésekre közvetett módon szavaztak az emberek április 6.-án

2014. ápr. 12. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Ebben tévedsz! Az emberek épp ezek ellen szavaztak.
2014. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

"Könyörgöm valaki magyarázza már el hogy miért diktatúra a mostani rendszer, mert nem tudom megérteni."


Rendben, segítek:


Ami úgy néz ki mint egy kacsa, úgy megy mint egy kacsa, úgy úszik mint egy kacsa, és úgy hápog mint egy kacsa, az tudod mi?


Egy kacsa.

2014. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

El lehetett menni ápr 6. szavazni?

Igen.


Kezedbe nyomtak egy előre kitöltött szavazólapot?

Nem.


Kimehetsz tüntetni anélkül, hogy fekete autó visz el aznap este és soha nem lát téged többet senki?

Igen.


Leírhatja a Népszabadság egy újságban, hogy "Nincs sajtószabadság"? (Ismétlem: ÚJSÁGBAN / "NINCS SAJTÓSZABADSÁG")

Igen.


Vadai Ágnes miért meri folyton hangoztatni hogy itt diktatúra van? Nagyon retteghet szegény a szavai következményeitől.


Jogodban áll g/eci ostobának lenni?

Igen.

2014. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Én nem engedélyeztem annak idején, hogy új Alkotmányt csináljanak mindenféle népszavazás vagy legitim konszenzus nélkül, az ellenzék bármiféle javaslatának figyelmen kívül hagyásával. Nem engedélyeztem a trafikokat sem, nem engedélyeztem a közmédia fideszesítését sem, nem engedélyeztem a stadionokat, a x számú új adót a sz*r külpolitikát, a paksi atomerőművet, a rezsi"csökkentést".


Továbbá: nem szokás demokráciákban a miniszerelnököt nyilvánosín isteníteni és különböző őrült jelzőkkel illetni (tessék megnézni a facebook oldalát, nem szokás felvonulásokat rendezni egy a "kormány" mellett, egy demokrciában a civil szervezetek civil szervezetek, egy demokráciában a kormányzó pártnak minimális gazdasági és közigazgatási kapcsolatai vannak a kormánypárttal, egy demokráciában nincs az alkotmányba írva, hogy nem bírálhatom erősen az adott politikust, egy demokráciában illik a népet megkérdezni, hogy szeretnének-e új alkotmányt vagy a helyieket, hogy szeretnének e új atomerőművet.


Folytassam? És ha még egyszer valaki összeköti a demokráciát az emberi és a polgári jogokkal az felakasztom! Most én is megtettem, hogy bizonyítsam van ilyen is, de a kettőnek elméleti köze nincs egymáshoz.

2014. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!