Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most meg lett a kétharmad...

Most meg lett a kétharmad vagy nem?

Figyelt kérdés
minden oldal mást ír, valahol azt írják meg van a 133 valahol azt hogy 1 mandátumra vár a nép?!
2014. ápr. 11. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

98,97%-nál ez az állás!

2014. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
végképp nem értem, lehet én vagyok a hülye, de ha 133 akkor elméletileg meg van
2014. ápr. 11. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Még nem összesítették az átjelentkezők szavazatait, és az egyik körzetben csak 22 szavazattal vezet a Fidesz. Ezen a mandátumon múlik a dolog.
2014. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

NE! SZIVASSATOK!

Még mindín nincs meg a végeredmény?

2014. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"NE! SZIVASSATOK!

Még mindín nincs meg a végeredmény?"


Ha figyeltél volna a hírekre, egész héten ezt pofázták! Átjelentkezőket, külföldi szavazókat számolják most.

2014. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én pártatlan vagyok mondjuk ebben a kérdésben, de nem tudom hogy mivel jobb egy mszp, aki sza*ból fost csinált vagy egy másik oldal aki nagy hazafi, de ki bújna a szög a zsákból :D
2014. ápr. 11. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Akkor lesz végeredmény, ha a határontúliak szavazatát is összesítik. Ő miattuk lesz a mi bőrünkre meg a kétharmad.

Jöjjenek ide, és próbáljanak itt dolgozni és megélni!

Ne csak a Fidesz hazugságait higgyék el.

2014. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben elhiszem, hogy sok a szavazat és sok idő összeszámolni, viszont az ország legfontosabb dolgát, ahol lényegében csak számolni kell, nem képes az állam megcsinálni napok alatt. Nálam ez szégyen, nevetséges, vagy csak szopatásból szívatják az ellenzéket, hogy legyen még pár napig remény?
2014. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen mindegy, mi lesz a vége ennek a nevetséges és szánalmas cirkusznak, senki nem lehet annyira naiv, hogy komolyan azt higgye, hogy a fidesz lenyelné, ha egy fővel maradnának le a kétharmadról. Az utolsó szavazatot is elcsalják ugyanúgy, mint az összes többit.
2014. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mivel jobb az mszp :D
2014. ápr. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!