Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ne lenne joga véleményt...

Miért ne lenne joga véleményt formálni, hibáztatni valamelyik pártot annak, aki nem ment szavazni?

Figyelt kérdés

Ez valami olcsó propaganda, vagy magától találta ki az a pár hülye?

A jobboldal egy hazug, manipulatív, tekintélyelvű, kizsákmányoló, majom társaság, a bal meg még ezt sem éri el. Ha valaki ezt nem látja, az inkább vallásos, mint elemző.

Nem volt kire szavazni. Sokan érdektelenségből nem szavaztak, de még többen tehetetlenségből, a valódi választás hiánya miatt nem mentek el. Nekik miért ne lehetne ugyanannyi joguk véleményt alkotni, mint annak, aki hisz valamelyik csapatnak?

Tudom, hogy jogilag nem korlátozza semmi a nem szavazókat, csak nagyon elterjedt az a vélemény, hogy "aki nem szavazott, az kussoljon". Lehet, hogy azért, mert tőlük mindkét oldal tart egy vitában?


2014. ápr. 10. 11:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hármasnak nagy pacsi, tökéletesen leírtad :-)

A szalmonellásnak: feltudod sorolni a 18 pártot? Amiket szeretnének véghez vinni? Mert ha igen és utána se gond jó neked egyik sem, akkor nem mondom, hogy milyen ember vagy. A lustaság nem kifogás és az se, hogy "úgyis mindegyik lop csal hazudik", mert ez általánosítás. Dettó olyan, minthogy nem mindegyik diák puskázik, nem mindegyik cigány lop.

Ha tetszik ha nem, nem mentél el szavazni, mert neked jó volt az előző 4 év, ergó Fideszeses vagy, de mégse mentél el szavazni, szóval csökkentetted a pártod esélyeit. Nem értem a logikádat/logikátokat.

2014. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szalmonellás vagyok:

Félreértés ne essék, én voltam szavazni. Csak azt mondom, hogy van aki így gondolkodik mint én, és teljes joggal, mert:

nyilván a 4 nagy pártot nem kell ecsetelni, hogy kiféle-miféle.

A maradék 14-ből van még 4, amiről lehetett hallani esetleg. A többi meg mind kamupárt: tudták, hogy ők úgysem jutnak be, gyakorlatilag nem is kampányoltak, csak a pénzt vették fel! Na ezekre meg emiatt nem szavaz az ember jó szívvel.

2014. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!