Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Stadionok helyett miért nem...

Stadionok helyett miért nem hajléktalanszállókat építenek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Nemhogy azt kérdezed, hogy stadionok helyett miért nem kórházakat építenek????

Amúgy felesleges építeni hajléktalanszállókat, mert ilyenkor a hajléktalanok nagy része az utcán éjszakázik és nem megy be. Télen pedig még én nem hallottam olyat, hogy kirakták a hajléktalanszállókra a megtelt, aludj az utcán táblát!

2014. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Hagyján, hogy hajléktalanszálló, de az egészségügy is a béka segge alatt van.

Utána lehetne költeni az oktatásra is. Nem is keveset.

Aztán még lehetne pár dolgot sorolni, ami fontosabb a stadionoknál.

De sebaj, lesznek európai színvonalú stadionjaink a magyar "focinak". Sebaj.

2014. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert a hajláktalan szálló nem tudja leigazolni Messit, Ronaldót és a többieket, akiket majd Viktátor megvesz a magyarok pénzéből.
2014. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
na igen, ott lehetne kezdeni, hogy ameddig a hajléktalanok egy része nem hajlandó bemenni a szállóra, felesleges. stadionok helyett viszont tényleg lehetne sok másra költeni.
2014. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

"de az egészségügy is a béka segge alatt van.

Utána lehetne költeni az oktatásra is. "


Én úgy tudom épülnek új kórház szárnyak és iskolák is! Az új kórház szárnyakba kellenek új lélegeztető gépek, kötszerek stb..nem fog üresen állni, sőt át is vállalták a kórházak adósságállományát is!

Miről beszéltek???

2014. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hiába vannak új szárnyak, ha az orvosok meg nem hajlandóak ennyi pénzért dolgozni...:D
2014. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

"Miről beszéltek???"

Te miről beszélsz szerencsétlen? Nemrég voltam kórházban és még függöny sincs a kórtermekben, mert nem telik. Gyógyszert is otthonról kellett vinnem. Műtét előtt pedig olyan eszközzel csináltak ekg-t, mértek vérnyomást, ami csoda, hogy egyben volt még.

Ha épül is néhány kórházban új szárny, azt tudhatnád milyen célból. Az privát részleg lesz a politikusoknak, gazdagoknak. Láttam a plakáton.

2014. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves ötös! Te úgy tudod, igen, nálunk meg megszüntették a fekvőbeteg ellátást.

Semmi gond.

2014. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Székesfehérvárra járok rendszeres kórházba! Sok olyan új "szolgáltatás=rendelő" van ami eddig nem volt. Nagyon sok fiatal orvos is van.



"Ha épül is néhány kórházban új szárny, azt tudhatnád milyen célból. Az privát részleg lesz a politikusoknak, gazdagoknak. Láttam a plakáton."

- Te analfabéta milyen plakáton láttad, hogy a politikusoknak épül mondjuk egy teljesen új 4 emeletes intenzív részleg? Tán az összes európai politikusnak???

Hülyeségeket beszélsz!

2014. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Analfabétizmus nem is tudom kikre jellemző. Lehet hogy fehérvári kórház igazgatója igencsak jó nyelvérzékkel rendelkezik, azért épült oda ilyen részleg. Manapság ez számít. Amit én láttam plakátot, azon pedig az állt, hogy privát szárny épül fizetős betegeknek. Tv-vel, kanapéval, egy személyes luxusszobával, ahogy a két képen láttam. Mert nem vagyok vak. Én nem.
2014. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!