Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért helyeslik...

A fideszesek miért helyeslik még a német megszállásra épített emlékművet is?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Én eddig arról tudtam, hogy a német megszállás emlékére építik."


Akkor rosszul tudtad.

Amúgy szerinted hogyan lehetne a német megszállás emlékére emlékművet emelni?

2014. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja megvan már, nem is értem hogy nem jutott előbb eszembe, mert a magyarok egy bűnös antiszemita nép !

Csak a kurucra kellett pillantást vetnem hogy rájöjjek az igazságra, ajánlom nektek is !

[link]

2014. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Pro Patria ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az általad linkelt szöveg második bekezdésének legelső mondata:

"[...] a megszállás minden áldozatának emlékére létrehozandó emlékmű Szabadság térre történő elhelyezéséhez."

2014. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rasszista, nem teszek ember és ember közt különbséget, és mivel nem tudom pontosan miről van szó, ezért csak arról tudok nyilatkozni, amit körvonalakban hallottam:


Jól mondta az LMP elnöke, ez itt hisztéria!!!!!!!!!!! Nekem már elegem van abból, amit művel az ellenzék. Elbuknak egy választást, és ahelyett, hogy magukba szállnának, ugyanazt az uszító politikát folytatják, amit már évek óta!!! ( a Fidesz sem szent mielőtt valaki félreértené)

2014. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!