Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől jó a Fidesz? Miért jó...

Mitől jó a Fidesz? Miért jó Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 22:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
45%
Szembe szállni az Eu-val?..édes istenem. A pénzt vajon ki adja? A helyükben már rég kiraktam volna az országot az unióból, csak a pénzt nyeli és még pattogunk is. Meg is érdemelnénk.
2014. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

A választások előtt azt gondoltam volna, hogy Princess Of The Moon ironizál, de most már nem vagyok biztos benne...


A kérdésem csak annyi, hogy miből fogtok élni, miután az értelmiséget egy szűk csókos réteg kivételével teljesen elzavarjátok az országból?

2014. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

6. Nem nem szakadt rám.


Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy te kiket tartasz akkor a legbecsületesebbnek a jelenlegi pártok közül?

Ha valamelyik Kormányváltós (nagyon jól sikerült a nevük, csak éppen kormányt nem váltottak) kollégát mondod, helyetted is elásom magam.

2014. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
90%
Nem a 6-os vagyok, de megjegyzem anno a fideszt sem azért váltották le, mert nagyon becsületes volt:D. Valahogy hajlamosak elfelejteni az emberek, hogy milyen durván lebuktak. Sokat akartak lopni egyszerre, kiderült. Nagy patália, jött az MSZP, Öszödi beszéd és társa, patália, vissza a fára. Nincs a Fidesznek versenytársa, ez a kormányvbáltásos mizéria is akkor lett volna eredményesebb, ha a nagy összefogáson már előbb elgondolkodnak. Csak gondolom nem számolt senki az új szavazó rendszerrel, így tök fölösleges volt az egész.
2014. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hogy mitől jó, és miért jó? tudod nem ez az igazi kérdés, hanem, hogy kinek, és kiknek jó. ez már egyértelműbb... a pénzesebb embereknek, a jól keresőknek, hiszen, nyíltan elmondták, hogy aki minimál bérérét dolgozik, rosszabbul fog járni, mint a nála jobban kereső honfitársa... ezek az emberek teszik ki, a fidesz szavazóinak jó részét, de mellette még vannak azok a fiatalok, akik tudatlanságban neveltettek, birkaként, és a náluk agyafúrtabb ember(ek) könnyebben beadhatják nekik, hogy a fidesz a jövő, vagy csak simán ráerőszakolja valamelyik, esetleg mindkettő szülő, hogy neked gyermekem, csak rá kell voksolnod. láttam interneten, de mégszomorúbb, hogy élőben, a gyermekeiket narancssárga táblákkal, rajta "győzzön a fidesz" vagy "szavazz a jobbik ellen" felirattal... egyszerűen elmegy szavazni az, a még szemét ki nem nyitó 18 éves, és tudatlanul olyan pártra teszi azt a bizonyos X-et, aki majd később rajta fog élősködni. ebben bizony támogatnám a Jobbik programját, miszerint intelligenciához, vagy végzettséghez legyen kötve a szavazati jog, mert nem vagyok biztos abban, hogy a 8 általánost, 20 évesen elvégző polgár, elég értelemmel rendelkezzen ahhoz, hogy eltudja dönteni, mi a jó az országnak. és rátérek a másik, a fideszhez hűen ragaszkodó kisebbségre, akik nem dolgoznak, csak esznek, és élősködnek az országon, hiszen nekik jön a jól"megérdemelt" segély, a hatodik puja után, akit a földre pottyantott, és csak képmutatásból nevelt. nem vagyok rasszista, még a "de az ember színe fehér" címzetű viccel se élnék, hiszen ismerek én intelligens roma állampolgárt, és ostoba (nemtudom milyen szóval mondjam, inkább átlag magyarnak hívom) átlag magyart is. minden tiszteletem annak az embernek, aki elvégez egy egyetemet, hogy aztán egy olyan országban dolgozzon 8 évig, alacsony bérért, ami az ő iskoláztatását túl nagy luxusnak gondolja, és a fizetését se képes emelni, de ingyenélő, pénzüket főként alkoholra(jobb esetben) költő, munkára nem hajlandó gádzsó rühellő, magyar utáló(igen, ő utálja a magyarokat, csak nemértem miért van még itt, és miért próbálja beszélni a nyelvet) emberekben lát annyi befektetést, hogy ők majd lelakják az országot, de őket a parlament élén tartják... szomorú, hogy átlag magyar ember, akinek becsületesen végigdolgozza az életét, kevesebb joga van nyugodtan élni, mint annak a csűrhének, aki lopásból tartja el a putrit...
2014. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a(z eddigi)válaszokat!

Csak szerettem volna megtudni,miért ez lett a választás eredménye...

2014. ápr. 9. 23:00
 17/17 anonim válasza:
leginkább csalás miatt, meg a romák lefizetése/zsarolása miatt...
2014. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!