Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell örülni egy ekkora...

Miért kell örülni egy ekkora fölénynek?

Figyelt kérdés
Miért jó ilyen szinten elköteleződni egy párt mellett, míg minden mást elutasítani? Nem lenne jobb egy színesebb parlament, ahol egyenlőbb arányok vannak? Hol a több párt rendszer? Olyan nincs, hogy az egyik oldal csupa jóból áll, míg a másik csupa rossz! Rólunk, mindnyájunkról van szó, nem pedig csak egy oldalról(jobb). A parlamentben helye van baloldalnak, liberálisnak, és még a szélsőségeknek is. Nekem eszembe nem jutna jobbikra szavazni, de örülök, hogy ott vannak, szükség van rájuk. Nagyon kevés az az ember, akinek jó a 2/3-ad, mégis olyan sokan boldogok most. Én az összefogásra szavaztam, de nem rosszallok a fidesz szavazókra sem. De azért józanul kéne gondolkodni, nincs ez helyén így!!
2014. ápr. 7. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én nem találkoztam olyan sok boldog emberrel...
2014. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ettől Színesebb parlament?Háát nem.Inkább tiszta fehér.
2014. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába színes, ha csak a narancs szín tud érvényesülni. Meg a rózsaszín köd. Minek ellenzék? Miért vették fel a fizetést az elmúlt négy évben, ha minden amit tettek, teljesen hiábavaló, a 2/3 miatt?
2014. ápr. 7. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, erre lett volna a 2. forduló ahol egyik képviselő lemondhatott volna a másik javára, abban bízva, hogy parlamenti összetétel kicsit színesebb lesz. Akkor nem írhatták volna át 85-ször az alkotmányt anélkül, hogy megkérdezték volna a baloldalt, radikálisokat, liberálisokat stb. akik az az eredményeket nézve az ország 56%-át teszik ki. De ugye az sokkal demokratikusabb kormány lett volna, ahol minden rétegnek lett volna beleszólása az ország ügyeibe, ez pedig nem volt Orbán Viktorék érdeke. Ismered a szlogent, nem? Csak a Fidesz!
2014. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 4/4


Ezt a választ el kell hogy fogadjam, mert igaz.

2014. ápr. 7. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!