Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett összeborulni...

Miért kellett összeborulni Gyurcsánnyal és Fodorral?

Figyelt kérdés

Szinte biztos hogy, ha őket kizárták volna, akkor lényegesen jobb eredményt értek volna el.

Ki volt az a barom, akinek ilyen hülyeség az eszébe jutott és miért??


2014. ápr. 7. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Fodort befizették , Gyurcsány meg kiharcolta.
2014. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fodornak kell a mentelmi jog.
2014. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig Mesterházy nélkül lett volna jobb eredmény. Az mszp-nek leáldozott, eltűnnek a politika színteréről. Gyurcsány megosztó személy, de többet hozott mint amit vitt.
2014. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gyurcsány????

Be se jutott volna a DK a parlamentbe, olyan kis párt hogy csak na. Nyilván ezért szövetkezett, mert félt hogy nem jut be. Csak azt nem értem hogy miért kellett bevenni őt.

2014. ápr. 7. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az őszödi böszmét azért vettek be a buliba, mert megzsarolta Mesterházit. Ezt biztos forrásból tudom.
2014. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ezt biztos forrásból tudom."


Akkor biztosan tudod azt is, hogy mivel zsarolta?! Elárulod? :)

2014. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mármint Mesterház Y-t zsarolta ugye?
2014. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"A Párttal a néppel egy az utunk" - dalolja mind- csak más néven. A közös eszme - kiárusítani az országot- nagy összefogó erő és a nagyon-nagyon támogatott azoknál, kik alig várják, hogy "merjünk kicsik lenni".
2014. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!