Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem elégedett a Fidesz...

Aki nem elégedett a Fidesz győzelmével, az mit várt az Összefogástól?

Figyelt kérdés

Tiszteletteljesen szeretném feltenni ezt a kérdést és nem szeretnék veszekedést a kérdésem alatt. Ha lehetőség van, akkor mellébeszélést sem, konkrét érvekre lennék kíváncsi, mégpedig úgy, hogy be kellene írni, hogy X embernek a Fidesz alatt miért lett rossz és ennek az X embernek miért lenne jobb, milyen törvények segítenék elő a megélhetését ha az összefogás nyer.


Azért kérdezem, mert sok csalódott embert "hallok" itt az interneten, ugyanakkor nem értem őket, mert nem gondolom, hogy majd pont a Gyurcsányék és hasonlóak miatt indulnánk el egy jobb irányba. Ne értsetek félre, nem szeretem a Fideszt, inkább csak a kisebbik rossznak érzem a kettő közül.


F/23


2014. ápr. 7. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mert nem csak az összefogás van ott.
2014. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Áhh, az nem összefogás. Az kormányváltó erő, márciusban átnevezték magukat.
2014. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak nekem még az Összefogás nevük maradt meg, de természetesen a Bajnai-Mesterházy-Gyurcsány-Fodor összeállásáról lenne itt most szó.
2014. ápr. 7. 19:43
 4/9 Dick Esmen ***** válasza:

Az ország minden szempontból süllyed a mocsokba.

A kormányváltó-összefogásváltó-sebességváltóktól csak annyit várt az ember hogy ne süllyedjünk olyan gyorsan.

2014. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyit beszélt Bajnai a diktatúráról, hogy pont a választások másnapján nem hozta fel ezt a témát .... rejtély....

A klasszikus Gyurcsány idézet jutott róla eszembe "hazudtunk....

2014. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt , hogy nagyot csalódtam a vidékben Budapesten a 75% körüli részvétellel megtudta szorongatni erőteljesen a demokrácia a Fideszt ( 5 budapesti kerületben az LMP előzi a Jobibkot). Ha vidéken is 10%-al nagyobb a részvételi arány akkor egész máshogy alakult volna.
2014. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy több szavazót vegyenek el ettől a dilettáns bandától. De ez e többi párttól is elvártam.
2014. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összes MSzMP utódtól azt vártam, hogy rettegve meneküljenek a felelősségre vonás elől. Sajnos mást bégetett a nyáj, vagy mást csaltak össze maguknak ezek a retkes semmirekellők, esetleg mindkettő.
2014. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fejteném ki bővebben, az alábbiakban címszavakban írom a gondjaimat, szerintem mindenki érti...


- Paks

- Stadionok

- Oktatás

- Egészségügy

- Nyugdíj

- Adók

- Trafik

- Kampány

- stb....

2014. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!