Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki segítsen?

Valaki segítsen?

Figyelt kérdés

A Szociáldemokratákra szavaztam de miért azt nem tudom,semmi közöm nincs hozzájuk.

Nagyon rosszul érzem magam most.

A Fideszre kellett volna szavaznom mert eddig is rájuk szavaztam és az egész családom Fideszes.

Most meg ki vagyok készülve.


2014. ápr. 7. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szörnyű.
2014. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
eléggé szörnyü.a csoroságra,meg a kommunistákra szavaztam nem az erőre
2014. ápr. 7. 17:28
 3/16 anonim ***** válasza:
A legviccesebb, amikor valaki már annyira köpönyegforgató, hogy még fájdalmat is okoz vele magának. Vannak ennyire elvtelen emberek? Neked inkább a liberók között lenne a helyed!
2014. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én áttudom érezni a problémádat! Most gondolj bele,lehet hogy a te szavazatod érte a legtöbbet!! És nem a Fideszre tetted!? Szégyeld el magad!! Fordulj magadba és a legfontosabb,hogy öld meg magad mert bűncselekményt hajtottál végre!! Nem vicc,komolyan!! Szerintem menj és most azonnal cselekedj is! Nincs sok időd,rajta! Szebb Jövőt! ( az az neked már nem..) na szaladj!
2014. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, hogy pont itt jártam és megláttam a problémádat. Én ugyanis egy világszinten elismert pszichiáter vagyok és a mostani betegeim nagy része hasonló problémákkal küszködik. Ajánlanám neked a hónap végén esedékes csoportterápiánkat. Április 31.-én Budapesten a XXIV. kerületben a Rezsicsökkentés utca és a Putyin sugárút sarkán egy nagy narancssárga épület 13. emeletén leszünk. Csak feljössz a lifttel és balra a 4., OV feliratos ajtón gyere be. Várni fogunk. :)
2014. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem értitek a lényeget.
2014. ápr. 7. 17:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen nyilván való nekünk van elmezavarunk és nem neked:D melyik diliházból szöktél,súgd már meg!
2014. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ennyit láttok a világból.

de azt nem hogy milyen súlya van egy ilyen döntésnek.

rádnyom egy bélyeget azzal kell együtt élned.

és én nem akarok ezekkel azonosulni

olyan szituáciokba keveredsz és olyan emberek fognak köréd gyűlni akik hasonló elveket vallanak.

ezt hívják vonzás törvényének.

2014. ápr. 7. 17:44
 9/16 A kérdező kommentje:

és ez megy itt.

a politikával tudnak az emberek ugatni egymásnak meg egymásra ez egy szemét.

utálom az ilyen döntéskényszereket.

2014. ápr. 7. 17:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudod, mit. Nem kényszerítelek döntés elé. El kell jönnöd a csoportterápiámra.
2014. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!