Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gazdagok megint elsöprő...

A gazdagok megint elsöprő győzelmet arattak a szegények felett? Büszkék lehetnek magukra.

Figyelt kérdés

A Fidesz szavazói, a gazdagok, akiknek egy kis mutyi meg se kottyan, hisz jut még nekik bőven. Akiknek az egykulcsos adó kedvezett. A bankárok, akik röhögve zsebelik be a tranzakciós díjakat, és akik a forint gyengüléséből csak hasznot látnak. A dohányboltok tulajdonosai a garantált profitjukkal, az oligarchák a földjeikkel, az EU-s pénzeket lenyúló "vállalkozók"...


Büszkén és elrettenthetetlenül legyőzték az egyszerű embert. Gratulálunk nekik. Reméljük, megduplázzák a vagyonukat újabb négy év alatt, míg mi éppen csak tengődünk, és este már az utcára kimenni se merünk.


Éljen a "magyar" igazság...


2014. ápr. 7. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

nemhiába hívják a gazdagokat a felső 10ezer tagjainak, nincsenek sokkal többen ebben a kis országban.de sok a normál életvitelű ember, aki már csak azért is szegénynek mondja magát, mert hát ugye nem lehet gazdag.

de képzeld, mégis a többség szavazott rájuk, és még egy nagy részük a kizsákmányoló baloldalra, akkor milyen gazdagokról beszélsz a kérdésedben?

2014. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Kérlek, meséld el nekem, hogy akkor miért is szegény az ország, ha szerinted a gazdagok tudnak nyerni választást a szegények felett? Ezek szerint több a gazdag?


Ááá, nem lehet ezt így leegyszerűsíteni, olyan közhelyekben írsz, ami már szinte fáj. Pl. hogy kell vállalkozóként EU-s pénzt lenyúlni? Én vállalkozó vagyok, de még ilyen lehetőségről nem hallottam. Vagy akinek kedvez az egykulcsos adó, az rögtön köcsög gazdag is? Akinek földje van, az oligarcha? Fekete-fehérben látod a világot, azért nem érted, mi történik.

2014. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Kommunista, költözz Észak-Koreába, ott nincsenek osztályok.
2014. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nagyon jol elünk, ha több a gazdag, mint a szegeny!
2014. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én fekete-fehérben látom a világot, de ha már akkora iskolázatlanság van, hogy az idézőjelet nem ismerjük, akkor több hozzáfűznivalóm nincs is.
2014. ápr. 7. 23:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező, de az idézőjelet TE nem ismered. A magyar nyelvben nincs olyan, hogy a kezdő idézőjel fentre kerül, te mégis így használtad. Most akkor mi van?


Helyesen így lenne a kérdésben szereplő mondatod:

„Éljen a „magyar" igazság..."


2-es hozzászóló, aki – veled ellentétben - valóban ismeri az idézőjelet.

2014. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon furcsa a gondolkodásmódod... A többség szavazott a Fideszre és mindenkinek csak egy szavazati lehetősége van, gazdag meg nincs ennyi. Én azt mondom, hogy végre ismét jobb oldalra húz a politika, nem csak Magyarországon, hanem Európa sok más országában is. Igazán ideje van kitolni a bal oldalt a süllyesztőbe. Egy Fidesz szimpatizáns, aki meleg.
2014. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hol szavazott a többség a fideszre? :)

a megjelent szavazók 48%-as :), az összlakosság 68%-a jelent meg

nemsokkal több, mint 2 millión szavaztak rájuk, az összlakosság picivel kevesebb, mint 10 millió, na, akkor hol van az a nagy többség?

2014. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És a többi akkor miért nem ment el szavazni?
2014. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mert sok h.lye birka, aki tojik bele abba, hogy meg kéne változtatni az egész politikai rendszert, addig, amíg az emberek hagyják, hogy hülyének nézzék őket, hagyják az ilyen szintű kihasználást, az ország eladását, addig sose lesz változás, de ezt sokan nem képesek belátni...

sok pipogya alak

2014. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!