Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki örül a Fidesz győzelemnek...

Ki örül a Fidesz győzelemnek és miért? Szerintetek a 2/3 is meglesz? (ez a napokban dől el állítolag)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Második kérdésre: szerintem igen.
2014. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki, de elfogadom, mert tény, hogy rájuk szavaztak legtöbben. Reménykddem, hogy a 2/3 nem lesz meg nekik, de ha mégis akkor az sokat már nem változtat, amit akartak, már megcsináltak a kétharmaddal.
2014. ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én olyan szempontból örülök a győzelemnek,hogy sajnos más pártot nem tartottam volna alkalmasnak erre a feladatra!
2014. ápr. 7. 07:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök neki. De érthető hogy minden törvényes és törbénytelen követ megmozgattak mert ha itt tényleg elszámoltatás lett volna akkor a fél banda szökhetett volna külföldre a börtön elől. Csak az dühít hogy megint ami adónkból fizettek le közel egymillió romát és szintén a mi adónkból tankolt kocsival szálították szavazni őket. Pont mint 4 éve. Szerintem ên lassan le is lépek au országból, aztán majd vissza jövök ha egyszer valódi . demokrácia lesz, ha lesz. Kitartás a maradóknak a következő 4 évben. Üdv.: egy parasztgyerek
2014. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki, de a nemzet így döntött. Nem hiszem, hogy fidesz javára átírt választási rendszeren múlt a dolog. Ezen maximum a 2/3 múlik, aminek szintén nem örülök, és szerintem meglesz.
2014. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Örülök neki! Meg lesz a 2/3-ad is, de ha nem az sem baj, elsöprő volt a győzelem! Magyarország döntött!
2014. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem örülök, de elfogadom mert nem volt más elfogadható alternatíva.
2014. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"tény, hogy rájuk szavaztak legtöbben"


Mondjuk még ez sem igaz, hiszen a választáson résztvevők nem egészen 45%-a szavazott a Fideszre, de ilyen a választási rendszerünk. Ezt kell tudomásul venni.

2014. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülök,eddig csak a fél családom ment ki külföldre,nekem is mondták menjek,de erre én azt mondtam,hogy ha mindenki elmegy akkor ki marad!De már pakolom is a cuccom és megyek ki menyasszonyommal!

Bíztunk benne hogy a Jobbik jobb eredményt ér el,de ez a megvezetett nép ostoba!

Úgy hogy két emberrel kevesebb adófizető,de szavazni 4 év múlva visszajövünk a Jobbikra szavazni!

2014. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De rájuk szavaztak a legtöbben,hiszen a maradék 55% megosztotta a szavazatát,vagy legalábbis más pártokra szavaztak,egyébként én azt hittem,hogy a Jobbik legalább az mszp-t megveri,viszont azért azon járna az agyam a jobbikosok helyében,hogy hogy lehet az hogy még Vona Gábor sem nyert a saját körzetében(egyébként egy képviselőjük sem nyert)Várom a 18-as választásokat,de nem hinném hogy annyit erősödhet egy párt 4éve alatt,hogy most egy mandátumot sem szerzett,de 18-ra kormányváltó erő lehet(ezt nem hinném)
2014. ápr. 7. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!