Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok arról, hogy a baloldal és a Jobbik versenyez a második helyért?

Figyelt kérdés

Én a Fideszre szavaztam, az egész család már régóta Fideszes.

De sokszor elgondolkodtam rajta, hogy a Jobbikra szavazok, az etnikai kérdés kezelését illetően sokkal szimpatikusabbak, illetve még tetszik, hogy csökkentenék annak a "gyertyás" vallási kisebbségnek az érdekképviseletét.

2018-ra , ha tényleg megkomolyodnak, akkor lehet rájuk szavazok.


Lehet vért hányni a Jobbikra, meg a Jobbikosokra,de ők nem rosszindulatú emberek és nagyon hazaszeretőek.Tudják milyen színekből áll a magyar zászló és tudják milyen sorrendben következnek a színek.Ellenben a másik oldallal, az internacionalistákkal.


A verseny két jobboldali párt között sokkal izgalmasabb lehet, mint egy balos és egy jobbos párt között.

Hiszen, azért versenyeznének, hogy ki tud többet tenni a nemzetükért, hazájukért.



2014. ápr. 6. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném versenynek a 10 mandátumos biztos vezetést.


A listás mandátumok az összes mandátum kevesebb, mint feléért felelősek.

2014. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Második hely senkit se érdekel, csak az első számít, és az a Fidesszé lesz. Mi is rászavaztunk egész családra, mi régóta Fideszesek vagyunk. Személyesen is ismerem Viktort.
2014. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha a Fidesznek meglesz a 2/3, oly mindegy, hogy ki a második, harmadik, stb.
2014. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
18%
Egyértelműen a Fideszre szavaztunk. Nem számít ki lesz a második, az számít, hogy a Fidesz lesz az első helyen és Magyarország miniszterelnöke Orbán Viktor marad. Jó úton indultunk el, csak így tovább.
2014. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
gratulálok! az ország újabb 4 évre csődközelbe került! hajrá! mostmár nélkülem megy ez a hajó a jéghegynek,jövőre költözöm ki. Szánalmas,hogy csak azért kell a fidesz,hogy ne a baloldal legyen. Sok buta! :/ de akinek ennyi esze van megérdemli,hogy ittragadjon a nyomorba.
2014. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már régen láttam ennyi Fideszest a gyakorikeredesek.hu-n. Úgy látszik, hogy előbújtak, miután megnyerték a választást.
2014. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En fideszes es jobbikos vagyok (inkabb jobbikos), de nem valasztottam, nelkülem is mennek a dolgok :)
2014. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Versenyeznek csak úgy is mi nyerünk eddigi adatok Fidesz 134 mandátum MSZP 39 Jobbik 26.


A szavazatok 60%-át feldolgozták már nem lesz meglepetés.

2014. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!