Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok, hogy megnyerte a...

Hallottátok, hogy megnyerte a választásokat az összefogás?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam, hogy úgy nézz ki megnyerte a választásokat. Nem hivatalos adat, csak ami kiszivárgott a választási központból.
2014. ápr. 6. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Még el sem kezdték összeszámolni a szavazatokat.. menjél inkább homokvárat építeni.
2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kamu. De hamarosan úgy is megtudjuk, de az én véleményem szerint harmadik helyre szorultak.
2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég gyenge provokáló kérdés lett. Ha így lenne, akkor már a baloldali lapok megírták volna.
2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan mint a A Haza Nem Eladó Mozgalom azt vizionálja, hogy 2/3-al fognak nyerni. Mind ezt úgy, hogy a többség még azt sem tudja, hogy felkerültek a pártlistára (amúgy elég érdekes, hogy rajta vannak, de valahogy senkit nem érdekel).


[link]

2014. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
7-kor zárják az urnákat és utána kezdik megszámolni a szavazatokat úgyhogy aki már most tudja ki nyert az töltsön ki egy lottót.
2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen fölösleges kérdésekkel tömni az oldalt, amikben ilyen kamuhírekről kérdezel. Megértem, ha unatkozol, inkább mással töltsd az időd.
2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Remélem, este 11 körül is ezt fogom hallani, na meg azt, ahogy Orbán lebiggyedt szájjal panelprolizik és csalást ordibál. Zene lesz a füleimnek!
2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Látom, nagyon tisztában vagy a szavazatszámlálás menetével.


Amúgy a hét vicce, a humorodat értékelem.


Nekem inkább olyan érzésem van, hogy néhány órával az szavazás lezárta előtt már nem csak azon izgulnak, hogy befutnak egy második helyen a Jobbikot megelőzve, hanem talán már azon is, hogy biztosan elérik-e a parlamenti küszöböt.

2014. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam. A kérdésben olvastam.

Furcsa szivárgás lehet a választási központban.

Egyrészt, a számlálást csak a szavazóhelyiségek zárása után kezdik helyben, és annak eredményét közlik a központtal.

Másrészt a Nemzeti Választási Iroda most, 15:22-kor csak a 13 órai részvételi arányt tudja, még ezt is csak 2 óránként, kb. 3/4 óra elteltével tudják közölni. Akkor honnan tudnák, ráadásul órákkal előre, a szavazási eredményt?

2014. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt élvezkedj a megvalósulatlan álmaid miatt, kedves kérdező.
2014. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!