Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem mennek az emberek...

Miért nem mennek az emberek szavazni?

Figyelt kérdés
Alacsony a részvétel, a 13 órás adatok szerint. Ennyire keveseket érdekel az ország jövője?
2014. ápr. 6. 13:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Mert nem érdekli őket vagy nem akarnak szavazni vagy nem érnek rá vagy nem tudnak elmenni szavazni vagy nem találnak egy jó pártot se.

És azért még van idő este 7ig.:)

2014. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Én külföldön élek és pl. azért nem megyek el, mert egy órát kéne utazni, sorban állni órákig, aztán haza.

Egyrészről a határon túli "magyarok" szavazhatnak levélben, de én, mivel VAN magyar lakcímem csak személyesen.

Másrészről meg úgyis szélsőjobbos diktatúrát akarnak az emberek, nincs is igény a demokráciára, egy normális nyugati társadalom létrehozására.

Minek törjem magam ha úgyis horti világára vágynak az emberek, nem is érdemelnek jobbat..

2014. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Mert nincs kiből választani. Csak rossz és mégrosszabb van.

- Putyini Fidesz

- Tehetségtelen MSZP

- és zsidók-cigányok-Trianon Jobbik.

Csodás alternatíva mind.

2014. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

Anyám délutános, előtte itthon is volt munka rendesen. Főzni, közben takarítani.

21F

2014. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
88%
Ezt én sem értem... miért várják az emberek, hogy jobb legyen, ha csak otthon ülnek és várják hogy csoda történjen... Semmi sem fog változni, ha nem teszünk érte...
2014. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%

Eddig mindig elmentem szavazni. Már nem megyek, mesékből, igéretekből kinőttem.

Eddig minden párt csak elvett. 13. havi nyugdíjamat,

és megnyirbálta a rokkantsági ellátásomat.

Ingyen kaja, segély a romáknak, választás előtt két nappal.

Megvásárolt szavazatok.

Lesz@rom!

2014. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok már gyerek, két gyermekem van, pont ezért nem szarom le!!!
2014. ápr. 6. 14:26
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

A párt amelyikre szavaztam volna nem került fel a pártlistára, helyette olyan pártok kerültek fel amelyekről az égvilágon senki sem halott (olyan párt is van amelyik 2013 utolsó negyedévében alapult és mégis pártlistások lettek). A többség maximum akkora fáradságot vett, hogy összedobott valamilyen hülye kampányvideót, hogy még se a semmire kapják a több tíz-száz milliós kampánypénzeket. Több feljelentést is tettek csalás gyanújával választási csalásokkal kapcsolatban, még maga a Nemzeti Választási Bizottság is.


[link]


A legtöbb ilyen bejelentésre nem is reagáltak, amelyek pedig eljutottak a Nemzeti Választási Irodához azokat pedig lekoptatták azzal, hogy nem adják ki az ajánló lapokat.


A közvélemény abszolút nem is foglalkozott az egésszel, senkinek semmi gondja azzal, hogy bizniszpártok összesítve milliárdos nagyságrendű összegeket vesznek fel ami az adófizetők pénzéből van finanszírozva, a semmire.


Nézd meg ezeket a pártokat:


Új Magyarország Párt

Új Dimenzió Párt

Haza Nem Eladó Mozgalom Párt

Közösség a Társadalmi Igazságosságért Néppárt


Egytől egyig kamupárt és erre jönnek még az utódpártok amelyek már egyszer leszerepeltek, de kapva az alkalmon új néven újraszerveződtek. + olyanok is vannak amelyek összedolgoztak a jelölt állításnál más pártokkal, tehát akadnak még egy páran akik nem jutottak a pártlistára, de tutira csordogál nekik is párt millió.


Szóval ez van.

2014. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

*pár


Érdekességként még: 2006-ban 6 párt közül lehetett választani, most 18 közül lehet.

2014. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert vannak, akik rájöttek, hogy csak színjáték az egész. A demokrácia illúziója. Négy évente eldöntheted, hogy ki intézkedjen a nevedben a megkérdezésed, hozzájárulásod nélkül az "ország jövője" érdekében.
2014. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!