Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mentek szavazni? Miért...

Miért mentek szavazni? Miért hiszitek azt, hogy bármi is elértek ezzel?

Figyelt kérdés

Múlt évben a szocik ellen szavaztak, most a Fidesz, a Jobbik és a Kormánypárt ellen szavaznak egyesek pl. az LMP-re. Akkor van egy csomó ember aki a Fidesz ellen szavaz a Kormánypártra annak ellenére, hogy már leszerepeltek, ugyan csak sokan így tesznek csak a Fidesz és Jobbik ellen szavaznak. Akkor van egy másik réteg aki a Jobbikra vagy a Fideszre szavaz, mert ők a kevésbé rosszak.

Illetve egy kevés elhanyagolható fanatikus van akik ténylegesen saját meggyőződésből szavaznak x pártra, ideológiától függetlenül csak ő szavaztuk tartalmaz tényleges értéket.


Nem az lenne a szavazás lényege, hogy mindenki az utóbbi módon menjen el szavazni, persze nem kell fanatikusnak lenni? Mi értelme van megint eljátszani a 2010-es választásokat, hogy nem valaki mellett, hanem valaki ellen szavaz a többség?


Ezen felül ott vannak maguk a pártok akiknek minden szava hazugság, ennek ellenére mindenki csápol.



Legjobb példa:


Gyurcsány 2006

http://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE


Tüntetések 2006 október

http://www.youtube.com/watch?v=RVr5wEp6cSI#start=0:00;end=9:..


Gyurcsány 2013

http://www.youtube.com/watch?v=zTCoDelcaLs#start=0:00;end=26..


Gyurcsány 2014

http://www.youtube.com/watch?v=7hRgo72QmWg


Ennyire rövidtávú az emberek memóriája?



2014. ápr. 6. 10:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit többet kellett volna tenni magadért, és akkor nem fröcsögnél a rendszerre.
2014. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Meg kellene nézni, hogy aki nem jól keres, miért is nem keres jól. Lehet, pl. azért mert tanulás helyett mondjuk bulizni járt. Nem hullik az ember ölébe minden magától.
2014. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ha nem jómódú és nem keres sokat, akkor nem kap sok adókedvezményt se.


Ez baj ha valaki sötéten látja a világot, hogy el se tudja képzelni, mit jelent csórónak lenni.


Mennyit keres az öcséd ha havonta 100k nettó adókedvezményt kap? Biztos nem 120k-t.


És igen véres pénz. Senkit se az érdekelt, hogy te mennyit tanultál, hanem az, hogy az egyiktől elvették, a másiknak odaadták. Ráadásul többszörösen adták oda.


Itt te vagy az aki sajnálja a csórótól a kicsit is, persze tudom, hogy a magyar ölni tud a pénzért.


Jah és látszik kettőnk közül ki az igazán előítéletes :) Ugyanis nem mondtam, hogy én nem tettem magamért és szarul keresek. Köszönöm, jól megvagyok, de körülöttem vannak azért bőven akik áldozatok és látom, hogy mi megy. Jajajaja tudom mindenki annyit ér amije van igaz elvtárs?

2014. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
És mellesleg nem csak a pénz miatt nem bírom a jelenlegi kormányt. Természetesen neked ennyi elég is, mert osztogattak egy kicsit. Gondolom a rezsicsökkentést is tapsolod :)
2014. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Na jó, én ebből a vitából kiszállok, mert meddő. 39 éves nő vagyok, nem elvtárs. Amúgy az öcsém raktáros egy multinál, nem vezető!

Méghogy én nem tudom mi az a csóróság???? Úgy nőttem fel, hogy még csak automata mosógépünk sem volt (még egyetemista koromban sem) és kézzel mostam a ruhákat. Színes tv-nk sem volt! Úgyhogy én igazán tudom, mi az a szegénység! Két kabátot kellett felvennem, mert nem volt vastag kabátom. De befejezem, mert ez meddő vita.

2014. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Jaja, hisz a kérdéseimre nem válaszolsz. Menekülj csak, ha válaszolnál, akkor úgyis csak terelnél, ahogy a legtöbb narancsos szokott.


Bocsi, elvtársnő!


Ha pedig csóró voltál, akkor most annál inkább szomorúbb, hogy elfelejtetted, honnan jöttél.


minden jót!

2014. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazságos megoldás az lenne, ha a társadalmi osztályokat foglalkozás, és ne vagyon szerint osszák fel, a kinevezést pedig érdem szerint, mindegyiknek legyen állandóan változó független képviselete.


A meritokrácia az egyedüli megoldás a gondjainkra.

2014. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem felejtettem el honnan jöttem, rendszeresen segítek szegény embereket. Volt olyan idő, hogy az egyik szegény emberke aki busás pénzért sem hajlandó volt lenyírni nálunk a füvet, csak mostanában.. Na erről beszélek, ki mit tesz. Vannak kivételek is, aki önhibáján kívül szegény, de sajnos van olyan is, aki nem tesz sok mindent. (lásd, akit említettem)
2014. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Sok a duma! Félkérdésekre válaszolgatsz csak, tereled a témát és akkor is kamuzol amikor azt írod, hogy befejezted a vitát :)


Vagy húzzál el inkább egy ikszet tenni a vezéredre és hagyd a témát, vagy reagálj rendesen. Nem bírod, ki, hogy nem a tied az utolsó szó?:)

2014. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
És még mielőtt belekötsz, hogy miért mással nyirattam a füvet- veszélyeztetett terhes voltam+ férjemnek volt egy balesete akkoriban, amúgy mi nyirjuk.
2014. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!