Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon izgulok, szerintetek...

Nagyon izgulok, szerintetek van esély arra, hogy a Jobbik győzzön?

Figyelt kérdés
Sajnos én idén pont lecsúsztam a szavazásról, de nagyon drukkolok, hogy a Jobbik győzzön, viszont kétségeim vannak, hogy ez lehetséges-e, mert annyi Fidesz szimpatizáns van... :/ Remélem csoda történik! Szebb jövőt, hajrá Jobbik!
2014. ápr. 6. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is marad a fidesz (sajnos) de szerintem nem lesz meg a két 2/3-os többség, második helyre esélyes a JOBBIK. Bár az elsők lennének, de nem hiszem hogy így lesz.
2014. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Erre semmi esély nincs és ezt nem rosszindulatból mondom.
2014. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az összefosás és a fidesz egy asztaltársaság. Nevezhetjük mutyikoalíciónak. Van rá esély, hogy együtt 2/3 fölött lesznek, és azt nyomnak át a Parlamenten, amit akarnak. Igencsak úgy néz ki, hogy a háttérben nagyon jól meg tudnak egyezni egymással akkor is, ha szóba se kerül koalíció. Szeretnék megkérni minden tartózkodót, hogy legyen kedves kotródjon szavazni, sokunknak nincs már itt négy éve döglődésre, külföldről meg nem sokat fogunk építeni idehaza.
2014. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!